Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej wyrazistych postaci polskiego przemysłu rozrywkowego. Mimo że artystka rzadko dzieli się ze światem szczegółami prywatnego życia, jest ono przedmiotem nieustannych rozterek jej fanów (i nie tylko). Najwięcej emocji wzbudza od lat wygląd wokalistki. Ostatnio po raz kolejny widocznie schudła, co wzbudziło zaniepokojenie w gronie jej wielbicieli. Co się stało?

Agnieszka Chylińska o swojej sylwetce

Liderka grupy O.N.A. długo nie komentowała wyraźnych zmian wagi, które bardzo szybko wychwycili jej fani – zarówno uczestniczący w koncertach na żywo, jak i śledzący poczynania Agnieszka na ekranach telewizorów. W jednym z odcinków swojego autorskiego programu o kwestię tę dopytywał piosenkarkę Kuba Wojewódzki. Ta nie chciała jednak ujawnić żadnych szczegółów.

Kilka faktów na temat swojej diety zdradziła jednak Magdzie Mołek w jej show, którego była gościnią.

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje – powiedziała wtedy.

Dodała również, że sam proces odchudzania przynosi jej swoistą satysfakcję.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz, jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę – uzupełniła.

Zaprzeczyła jednocześnie, by korzystała z pomocy specjalistów, w tym trenera personalnego. Zdaniem jurorki „Mam talent” żaden nie poradziłby sobie z jej przypadkiem.

Jak oceniacie obecny wizerunek Agnieszki?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Źródło: Popularne

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Klient zapłacił w sklepie fałszywym banknotem 50 zł

Redaktor