Agnieszka Chylińska dobitnie podsumowała doniesienia, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w sieci. Chodziło o rocznicę ślubu. Gwiazda z właściwą sobie bezpośredniością powiedziała, jak jest naprawdę.

Choć nie ma chyba w Polsce osoby, która choć raz nie usłyszałaby o gwieździe, Agnieszka Chylińska jest jedną z bardziej enigmatycznych person w świecie show-biznesu. Niechętnie mówi o życiu prywatnym, na temat jej rodziny wiadomo bardzo mało, a w mediach społecznościowych koncentruje się przede wszystkim na swojej muzyce.

Nic dziwnego, że gdy sieć obiegły nagłe doniesienia na temat przełomu w małżeństwie wokalistki, wywołały one niemałe poruszenie. Plotki te dotarły także do gwiazdy, która postanowiła bezlitośnie się z nimi rozprawić.

Agnieszka Chylińska mocno podsumowała doniesienia o swoim małżeństwie. Wszyscy dali się nabrać

Niedawno media obiegła zaskakująca wieść w związku z kolejną rocznicą małżeństwa byłej gwiazdy O.N.A.. Podano, że Agnieszka Chylińska otrzymała od męża wyjątkowy prezent z tej okazji. Miał zafundować jej wyjazd na Florydę, w dodatku tylko we dwoje.

Podobno artystka miała na miejscu odwiedzić swoich bliskich — brata i mamę. Byłby to także pierwszy wyjazd bez dzieci, które, jak twierdziło źródło, zostałyby z rodzicami Marka. Ostatecznie wieści te dotarły do samej zainteresowanej… i musiały być dla niej niemałym zaskoczeniem.

Gwiazda udostępniła na swoim Instagramie film, który zaczął się od bardzo niepozornej rozmowy ze swoją menadżerką. Na samym początku przyznała, że w jej życiu wiele się ostatnio dzieje i odczuwa nie lada stres przed premierą najnowszej płyty „Never Ending Sorry”, której subtelne zapowiedzi mogliśmy już zobaczyć podczas Top of The Top Sopot Festival. 

Obie kobiety zdradziły, że płyty już się tłoczą, a stojąca za kamerą intencjonalnie przywołała obraz osłów wprawiających w ruch maszynerię w wytwórni.

– Chyba te same osły, co piszą, że wyjeżdżam na Florydę – wtrąciła w tym momencie wokalistka.

Agnieszka Chylińska ostro dementuje plotki o wyjeździe

Agnieszka Chylińska z przekąsem zaczęła mówić o plotkach, jakie dotarły do jej uszu, na co menadżerka zareagowała ze śmiechem, zauważając, że mąż gwiazdy niczego jej nigdy nie zafundował. Po chwili zreflektowała się obracając wszystko w żart, ale artystka natychmiast podłapała temat.

 Ale to jest prawda! – zawołała rozbawiona. – Nawet we Fromborku nie byliśmy!

Wokalistka dosadnie stwierdziła, że ani myśli podróżować za ocean, nie potrzebuje zamorskich wycieczek ani rajskich plaż, gdyż w rzeczywistości jej ulubionymi miejscami są małe, polskie miasteczka. To w nich najchętniej grywa swoje koncerty i nie w głowie jej żadne amerykańskie kurorty. Zapytana ostatecznie, czy woli Florydę, czy Frombork, jednoznacznie wskazała to drugie.

Nie rozumiała także elementu plotek głoszącego, że to mąż miał być fundatorem wycieczki. Zdecydowanie podkreśliła, że ona sama sobie wszystko funduje. W jeszcze większą konsternację wprawiło ją doniesienie o rodzinie za oceanem. Zastanawiała się też na głos, dlaczego podobne doniesienia w ogóle trafiają do sieci.

Może ludzie myślą, że ja, jako gwiazda, potrzebuję Florydy do szczęścia […] Mi się wydaje, że chyba chcą mnie wpisać w taki nurt, że jak jest gwiazda z Polski, to ona jedzie do Stanów, a ja się nie wybieram do Stanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Mam talent!”. Agnieszka Chylińska była na „nie”. Wkrótce pożałowała swojej decyzji
  2. Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić
  3. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl