Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd zmarłemu mężowi. Pogrążona w żałobie gwiazda już niedługo po raz pierwszy wystąpi publicznie, od czasu pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Pojawi się na uroczystej prapremierze filmu, którego produkcją zajmowała się firma, należąca do jej męża. 

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minął dokładnie miesiąc. Producent zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno. Jego nagłe odejście było wielkim szokiem i tragedią dla jego najbliższych. Od tamtego czasu Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się publicznie jedynie raz, podczas pogrzebu małżonka. Już niedługo odda mu hołd, pojawiając się na uroczystej premierze filmu, jaki produkował. Wraz z rodzicami zmarłego producenta weźmie udział w prapremierze filmu Ukryta Gra, który odbędzie się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Agnieszka Woźniak-Starak: pierwsze publiczne wystąpienie

Piotr Woźniak-Starak zginał 18 sierpnia br. na Mazurach. Do śmierci doszło w wyniku wypadku motorówką na jeziorze Kisajno. Jego ciało odnaleziono po pięciu dniach poszukiwań, a pogrzeb odbył się 29 sierpnia w podwarszawskim Konstancinie. Od tamtego czasu Agnieszka Woźniak-Starak nie pokazywała się publicznie, czemu nie ma się co dziwić. Zginał jej mąż i największa miłość jej życia. 

Wszytko, wskazuje na to, że Agnieszka Woźniak-Starak wraz z rodzicami zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka pojawią się na uroczystej prapremierze filmu Ukryta gra. Premiera będzie miała miejsce podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Obecność Agnieszki Woźniak-Straak potwierdziła rzeczniczka prasowa festiwalu w rozmowie z Fleszem.

– Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak – mówiła we Fleszu. 

Agnieszka Woźniak-Starak zjawi się na festiwalu prawdopodobnie w piątek 20 września. 

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. screen YouTube Magazyn Gala

O czym jest film Ukryta Gra?

Ukryta Gra jest ostatnim filmem, jaki zdążył wyprodukować Piotr Woźniak-Starak. W roli głównej wystąpił w nim Bill Pullman, a towarzyszą mu polscy aktorzy: Robert Więckiewicz, Wojciech Mecwaldowski i Magdalena Boczarska.

Agnieszka Woźniak-Starak
materiały prasowe

– Początek lat 60. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego (w tej roli Bill Pullman). Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja jest jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch mający powstrzymać konflikt nuklearny… – czytamy w zapowiedzi filmu.

Myślicie, że film Ukryta gra powtórzy sukces poprzednich produkcji Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@krzysztof_ibisz_official

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Maria Sadowska jest w ciąży? Gwiazda zagrała koncert i pokazała brzuszek, fani spekulują
  3. „Taniec z Gwiazdami” skrytykowany przez byłego tancerza: „Idzie na dno. Jednym słowem porażka”
  4. Aleksandra Kwaśniewska pozuje w skąpym bikini. Fani są zachwyceni jej figurą
  5. Doda w ostrych słowach o TVN. Zdradziła zakulisowe szczegóły, które powalają na kolana
  6. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, „Za taki żart można stracić pracę”
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI