Aktorka znana z hollywoodzkich produkcji została uznana za zmarłą. W środę na jeziorze Piru w Kalifornii znaleziono swobodnie dryfującą łódź. Na jej pokładzie siedział 4-letni chłopczyk. Zeznania dziecka wskazują na to, że jego mama nie żyje.

Służby ratownicze natychmiast wszczęły poszukiwania kobiety, niestety wciąż bezskutecznie. Dopiero po dłuższym czasie rozmów malec opowiedział o tym, co się stało. Chłopczyk zeznał, że mama wskoczyła z nim do jeziora. On powrócił z powrotem na łódź, według jego słów aktorka już nie.

Naya Rivera uznana za zmarłą

Naya Rivera jest znana z hollywoodzkich produkcji, grała w serialach CSI Miami i Baywatch. Najbardziej widzowie kojarzą ją z roli cheerleaderki Santany Lopez, w którą wcielała się w musicalowym serialu Glee. 

W środę aktorka wybrała się ze swoim synkiem nad jezioro. Mieli spędzić uroczy dzień na wakacjach. Naya wypożyczyła łódź pontonową. Około godziny 16.00 znaleziono ową łódź, jedynie z chłopcem na pokładzie. Zeznania malca wskazują, że jego mama utonęła.

  1. Mężczyzna pokazał zdjęcie karty do głosowania i wywołał burzę. Jest stanowisko MSZ
  2. Nagle zauważyła u siebie obrzęki na nogach i osłabienie mięśni. Wszystko przez jeden produkt, od razu z niego zrezygnowała
  3. Chciała ukryć siwe włosy, fryzjer ją zaskoczył. Gdy spojrzała w lustro, wiedziała, że ostatni raz zafarbowała włosy

Wciąż trwają poszukiwania Nayi Rivery

Szeryf hrabstwa Ventura Eric Buschow w oficjalnym oświadczeniu poinformował media, że przeprowadzenie przesłuchania z małym chłopcem było bardzo trudne: 

– Można sobie wyobrazić, jak ciężko jest zdobyć, tego typu informacje od małego chłopca. Wydaje nam się, że Rivera wskoczyła do wody i w niej utonęła – poinformował szeryf.

Jezioro Piru jest znane z tego, że jest niebezpieczne:

– To duży i głęboki zbiornik wodny, takie rzeczy się zdarzają. Niestety, nie znamy okoliczności zdarzenia, ale pracujemy nad tym – poinformował w tym samym oświadczeniu Eric Buschow.

Współtwórcy serialu Glee, a także cały świat Hollywood żyje nadzieją, że Rivera jeszcze się odnajdzie. Jednak relacja 4-latka wskazuje na to, że kobieta utonęła. Trudno sobie wyobrazić z jak wielką traumą będzie musiał sobie poradzić chłopiec, na szczęście jest wiele ludzi, którzy chętnie pomagają dzieciom w tak trudnej sytuacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aktorka
fot. instagram.com/nayarivera

Gwiazda była znana z udziału w wielu produkcjach Hollywood. Miała zaledwie 33 lata.

aktorka
fot. instagram.com/nayarivera

Na swoim Instagramie Naya Rivera często pokazywała swojego synka, zawsze dodawała, że bardzo go kocha.

aktorka
fot. instagram.com/nayarivera

Chłopiec w końcu złożył zeznania. Współpracownicy z planu serialu Glee są załamani. To kolejna osoba, która brała udział w projekcie i zginęła w dramatycznych okolicznościach. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Antoni Macierewicz w bardzo ostrych i wulgarnych słowach. Puściły mu nerwy, wszystko opublikowane „zdrada i zaprzaństwo”
  2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła
  3. Była wokalistka Varius Manx jest sparaliżowana. Wiemy, jak wygląda jej życie lata po feralnym wypadku
  4. Podbiła serca widzów jako mała dziewczynka. Niewiarygodne, jak zmieniła się Zosia z „Rodzinki.pl”
  5. Nie żyje Dorota Janiczek. Ciało kobiety znaleziono w lesie na terenie Ornontowic
  6. Tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Andrzej Radomski

źródło: pudelek.pl, kultura.gazeta.pl

 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl