Aleksandra Kwaśniewska w końcu wyjawiła całą prawdę. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich postanowiła przerwać milczenie i zabrać głos w bardzo ważnej dla niej sprawie. Wszyscy czekali na słowa kobiety. Nikt jednak nie spodziewał się, że będą one aż tak mocne i dosadne. Internauci nie mają wątpliwości, zrobiła to, co musiała. 

Aleksandra Kwaśniewska przerwała milczenie. Ulubienica Polek i Polaków postanowiła raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje, odpowiadając na komentarz jednego z jej obserwatorów, który widniał pod ostatnim postem zamieszczonym na jej profilu w mediach społecznościowych. 

Aleksandra Kwaśniewska powiedziała prawdę

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie najnowszą fotografię, którą jak zawsze opisała niepowtarzalnymi hashtagami. Nieoczekiwanie, w komentarzach zaczęły pojawiać się bardzo dziwne pytania. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich postanowiła skończyć z tym raz na zawsze. Powiedziała całą prawdę. 

– Tyle lat razem i bez dzidzi… – skomentował jeden z fanów. – Za dzieciuki trza się brać, nie za pieski – czytamy w kolejnym komentarzu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak się okazuje, dla Aleksandry Kwaśniewskiej tego było już za wiele. 

  1. Tysiące osób na ulicach, krzyki, policja i sparaliżowane miasto. Za chwilę wszystko się zacznie, Polacy są wściekli
  2. Tadeusz Rydzyk dostał kolejne miliony z naszych podatków. Minister wcale się z tym nie kryje

Aleksandra Kwaśniewska o dzieciach i ciąży

– To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać  cytuje odpowiedź Aleksandry Kwaśniewskiej na stwierdzenie wścibskiego internauty portal Pudelek.pl.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem. Wszyscy są zgodni, że nie powinno zadawać się pytań o ciążę czy oceniać tego, czy ktoś ma dziecko, czy nie. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są już 8 lat po ślubie i tworzą szczęśliwą, kochającą rodzinę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#zdjęciebezpsa #żebyścieniemyśleli #żejużnieumieminaczej

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koszmarne wiadomości z ostatniej chwili. Trzy mega gwiazdy właśnie zginęły, makabryczne szczegóły przyprawiają o dreszcze
  2. Władze zdecydowały. Na południu Polski wszystko się zmieni. Nie ma odwrotu
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Smażąc mięso i ryby Polacy nałogowo popełniają 1 fatalny błąd. Ogromna różnica w smaku, nigdy tak nie rób

źródło: pudelek.pl 

 

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.