Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska z mężem świętują. Para ma powody do radości, napływają życzenia
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.08.2019 18:27

Aleksandra Kwaśniewska z mężem świętują. Para ma powody do radości, napływają życzenia

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraaleksandrowa

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują. Córka prezydenta zamieściła na Instagramie wyjątkowe zdjęcie, a w komentarzach napłynęło wiele życzeń. Co takiego celebrują?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są zgranym małżeństwem już od 7 lat. Córka byłego prezydenta i muzyk niechętnie chodzą razem na branżowe bankiety, jednak na Instagramie już o wiele chętniej relacjonują swoje życie prywatne. Tym razem Kwaśniewska zamieściła wyjątkowe zdjęcie swojego męża, pod którym nie zabrakło życzeń i gratulacji od fanów.

Ile lat ma Kuba Badach?

Dokładnie wczoraj Kuba Badach obchodził swoje 43 urodziny. Z tej okazji Aleksandra Kwaśniewska zamieściła jego urocze zdjęcie z dzieciństwa, czym zachwyciła swoich obserwatorów. W komentarzach jest pełno miłych życzeń, a także komplementów względem muzyka. Nie obyło się oczywiście bez życzeń od żony.

Mój ulubiony wokalista, basista, kompozytor żyjący, jajecznicomejker, twórca wielopoziomowej kanapki podróżnej zwanej Badachówką, niestrudzony zapamiętywacz dowcipów, tancerz improwizacyjny, nauczyciel chodu i skoku, mistrz w pływaniu nieruchomo oraz jubilat. Lat temu, nie mam pewności, ale pewnie z dwanaście, gdyż-jak widać-organizmu nie oszukasz. Żyj sto! I nie marudź – napisała Aleksandra Kwaśniewska.

Jak Aleksandra Kwaśniewska poznała męża?

Aleksandra Kwaśniewska poznała męża przez wspólnych znajomych, a stało się to wiele lat temu, gdy była jeszcze jedną z uczestniczek Tańca z Gwiazdami. Kto wyswatał parę? Okazuje się, że Adam Sztaba i Dorota Szelągowska są fundamentem ich znajomości. Kuba Badach znał się z popularnym dyrygentem od lat, często współpracowali przy różnych koncertach.

Kwaśniewska za to poznała Sztabę podczas tanecznego show, w którym ten był odpowiedzialny za wszystkie muzyczne aranżacje. Adam Sztaba ze swoją ówczesną żoną Dorotą Szelągowską uznali, że ta dwójka świetnie do siebie pasuje i koniecznie powinni się poznać.

Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie. Teraz to mogę powiedzieć– wyznał Sztaba w rozmowie z RMF FM.

Do spotkania oczywiście doszło i jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach szybko zaczęli być parą, jednak nie było im spieszno do ślubu. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie dopiero po pięciu latach bycia razem. Ich ślub odbył się 22 września 2012 roku, a na uroczystości pojawiła się cała śmietanka towarzyska, nawet sam Kuba Wojewódzki. Już niedługo będą świętować siódmą rocznicę ślubu. Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandra Kwaśniewska

Kuba Badach skończył 43 lata.

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska poznała męża w 2007 roku.

Aleksandra Kwaśniewska

We wrześniu będą obchodzić 7 rocznicę ślubu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić”
  3. Kobieta i jej kot podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  4. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  5. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało