Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Piaseczny świętuje kolejne urodziny, na jego torcie pojawiła się liczba 137. Powód może zaskoczyć
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 07.01.2023 15:48

Andrzej Piaseczny świętuje kolejne urodziny, na jego torcie pojawiła się liczba 137. Powód może zaskoczyć

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF, https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

Andrzej Piaseczny 6 stycznia świętował kolejne urodziny. Ciężko uwierzyć, że artysta skończył właśnie 52 lata! Z tej okazji na jego instagramowym profilu pojawiło się urocze zdjęcie z mamą i okazałym tortem na pierwszym planie. Na pięknie udekorowanym cieście umieszczono świeczki formujące liczbę 137. Dlaczego? 

Andrzej Piaseczny zaintrygował swoich obserwatorów zdjęciem tortu urodzinowego. Jednak to nie finezyjne dekoracje zwróciły największą uwagę, a trzycyfrowa liczba na nim widniejąca. Muzyk nie wsadził przypadkowych świeczek, które akurat miał pod ręką – okazuje się, że liczba 137 w tym dniu miała dla niego ogromne znaczenie.

Andrzej Piaseczny świętuje kolejne urodziny u boku mamy

Andrzej Piaseczny skończył 52 lata i ma za sobą wielkie świętowanie urodzin. To nie pierwszy raz, kiedy tę wyjątkową datę celebrował w towarzystwie ukochanej mamy. Stało się to niemalże tradycją, o której pierwszy raz poinformował w 2021 roku, kiedy urodziny spędzał ze swoją rodzicielką w szpitalu.

Pani Alicja Piaseczna przebywała wówczas w ośrodku zdrowia, muzyk nie wyjaśnił jednak z jakiego powodu. Na jego profilu pojawiła się jedynie informacja na temat wyjątkowych okoliczności odwiedzin mamy i krótka prośbą o życzenia zdrowia.

Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas… Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba – czytamy na profilu Piaska.

W tym roku nie było inaczej. 6 stycznia Piasek pochwalił się fotografią u boku mamy, która oprócz nich przedstawiała imponujący tort i wielką liczbę 137.

Andrzej Piaseczny skończył 52 lata

Mimo tego, że artysta skończył 52 lata, na jego torcie umieszczono liczbę 137. Okazuje się, że jest to suma jego wieku i jego mamy Alicji. Biorąc pod uwagę, że już od lat wspólnie świętują urodziny, postanowili współdzielić również tort. 

Pani Alicja 4 stycznia skończyła 85 lat, co w sumie daje właśnie 137. Pod urodzinowym postem muzyka pojawiła się masa komentarzy od wzruszonych internautów, którzy zwracali uwagę na wyjątkową relację, jaka łączy Piaska i jego mamę.

Zawsze jestem pod wrażeniem, z jaką czułością dbasz o Swoją Mamusię

– Super synuś

– Moc życzeń i dużo miłości dla Ciebie Andrzeju i dla Mamy – pisali fani.

My również dołączamy się do życzeń!

Zobacz post:

Andrzej Piaseczny

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii