Anna Głogowska zaskoczyła fanów najnowszymi zdjęciami ze ścianki na premierze spektaklu „Ślub doskonały”. Co ciekawe tancerka nie udała się tam sama, a towarzyszyła jej 15-letnia córka.

To był pierwszy raz, kiedy pociecha gwiazdy i Piotra Gąsowskiego miała okazję wystąpić na tego typu wydarzeniu. Dumna mama informowała o wszystkim za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Przy okazji zdradziła, jak obie panie czuły się tego wyjątkowego dnia.

Anna Głogowska zabrała córkę na premierę spektaklu

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda zdecydowała się, aby pokazać swoją córkę szerszej publiczności. 15-latka regularnie pojawia się w social mediach znanej mamy, gdzie nie tylko prezentuje, w jaki sposób spędza z nią czas, ale też wspólnie wygłupia się lub relacjonuje rodzinne wyjazdy.

Tym razem jednak Anna Głogowska poszła o krok dalej i zabrała swoją pociechę na wyjątkowe wydarzenie. Panie pojawiły się wspólnie na premierze sztuki teatralnej „Ślub doskonały”. Nastolatka po raz pierwszy gościła na tego typu imprezie. Tancerka zdradziła, jak tego dnia czuły się razem z córką.

Anna Głogowska i jej córka zachwyciły na ściance

Tancerka i jej córka postawiły tego dnia na bardzo podobne stylizacje. Obie zdecydowały się od stóp do głów ubrać w kolorze czarnym. Anna Głogowska zaprezentowała się w dopasowanym golfie i czarnych woskowanych spodniach. Do całości dobrała wysokie kozaki do połowy łydki.

Z kolei jej córka postawiła na sięgające do kolan obuwie na bardzo cienkiej i wysokiej szpilce, a także przykuwający uwagę płaszcz z futrzanym kołnierzem. Trzeba przyznać, że obie prezentowały się niesamowicie.

Anna Głogowska wyznała również, jak czuła się tego dnia. Jak napisała na swoim profilu na Instagramie, wydawać by się mogło, że to ona bardziej stresowała się debiutem córki niż sama 15-latka. Jej pewność siebie podczas ściankowego debiutu zaskoczyła dumną mamę.

Zobacz zdjęcia:

Anna Głogowska
fot. Instagram/annaglogowska_official
Anna Głogowska
Glogowska Anna, corka dziecko 2022-11-25
Anna Głogowska
Glogowska Anna, corka dziecko 2022-11-25

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.