Anna Jantar w chwili śmierci miała w torebce schowany list. Dopiero po latach ujawniono jego treść. Słowa, które padają w wiadomości, sprawiają, że do oczu napływają łzy. Pomimo tego, że tragiczne wydarzenie miało miejsce prawie 40 lat temu, wspomnienia wracają niczym bumerang. Znaleziony list rzuca nowe światło na krążące od samego początku opinie.

Artystka zginęła w katastrofie lotniczej na Okęciu, do której doszło 14 marca 1980 roku. Anna Jantar miała zaledwie 29 lat. Uznawana była za jedną z najbardziej utalentowanych piosenkarek lat 80. Jej niespodziewana śmierć, osierociła 4-letnią wówczas Natalię Kukulską. Jarosław Kukulski bardzo mocno przeżył odejście żony. Przed tragedią napisał do niej list.

Anna Jantar miała przy sobie list

Jarosław Kukulski jeszcze przed katastrofą napisał list do swojej ukochanej żony. W chwili tragedii piosenkarka miała go w swojej torebce, a po wielu latach ujrzał światło dzienne. Zaraz po śmierci wokalistki, pojawiły się opinie, że związek piosenkarki i jej męża nie należał do najbardziej udanych. Przyjęło się, że jest ona nieszczęśliwą żoną, a zaraz po powrocie ze Stanów Zjednoczonych miała podjąć decyzję o rozwodzie.

Co ciekawe, nawet Andrzej Kosmala, najbliższy przyjaciel rodziny, wspomina, że przed wylotem, artystka mówiła mu o rozstaniu. Cała prawda na temat małżeństwa Jantar i Kukulskiego opisana została w książce zatytułowanej Tyle Słońca, autorstwa Marcina Wilka.

Słowa wywołują łzy 

To właśnie w dziele Marcina Wilka opublikowany został list, który Jarosław Kukulski napisał dla swojej żony. W wiadomości mężczyzna odnosi się do ukochanej z ogromnym szacunkiem. Przeprasza za wszystkie krzywdy, które zdążył wyrządzić jej przez lata.

-Anusiu, Aneczko Kochana – pisał Kukulski do swojej ukochanej żony.

Mężczyzna dodaje, że bije się w pierś i głęboko wierzy w to, że ich związek da się jeszcze uratować. Z całego serca przeprasza, że nadużywał alkoholu, kiedy ta była w zagrożonej ciąży. Po narodzinach Natalii jego uczucie jeszcze bardziej się umocniło.

-Szczęście nasze Anusiu zależy tylko od nas samych – napisał na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Jantar
instagram.com @natalia.kukulska

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku. 

Anna Jantar
instagram.com @annajantar_fp

W chwili śmierci miała przy sobie list.

anna jantar
instagram.com @natalia_kukulska.fanpage

Adresatem był Jarosław Kukulski. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
  3. Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów. Są silne, piękne i bardzo inteligentne
  4. Mąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułMłode kangurki straciły mamy w pożarach. Maleństwa były zdane tylko na siebie
Następny artykułMasz w domu wytłaczanki? Nie wyrzucaj ich, dzięki temu sporo zaoszczędzisz
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.