Anna Lewandowska postanowiła przygotować coś specjalnego. Jej mąż Robert Lewandowski obchodzi dzisiaj 32 urodziny. Z tej okazji opublikowała nagranie, które powaliło internautów. Popularna sportsmenka nie ukrywa dumy, co udowodniła poprzez materiały opublikowane na Instagramie. Bez wątpienia zostanie jej to zapamiętane na długo.

Kapitan Reprezentacji Polski w piłkę nożną Robert Lewandowski obchodzi dzisiaj 32 urodziny. Nie od dzisiaj wiadomo, że popularny piłkarz może liczyć na wsparcie swojej żony. Dzisiaj Anna Lewandowska przeszła samą siebie.

Anna Lewandowska składa wzruszające życzenia mężowi

To, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przyciągają do siebie wzrok setek tysięcy fanów w Polsce, nie budzi wątpliwości. Para spełnia się zawodowo, a także prywatnie. Kilka miesięcy temu na świat przyszła ich córka Laura. Dzisiaj mają kolejny powód do świętowania.

Dumna żona opublikowała na swoim koncie na Instagramie życzenia dla Roberta, które poruszyły serca obserwujących – Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moją największą miłością. A teraz kochanie spełnij swoje największe MARZENIE SPORTOWE … Już w tę niedzielę. Kochamy Cię Robert. TĘSKNIMY – pisze Anna Lewandowska.

  1. Córka Natalii Kukulskiej to cała Anna Jantar. Mama gotuje jej dania, które nie mieszczą się w głowie
  2. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić

Kochająca żona i matka

Anna Lewandowska poza swoimi popularnymi przepisami i planami dietetycznymi dzieli się także życiem prywatnym. W przypadku urodzin kochanego męża nie mogło być inaczej. Opublikowała zdjęcia oraz film, który robi furorę w sieci. Widać na nim jak para tańczy ze swoją córką Klarą do utworu Lady Gagi Shallow.

Później córeczka opuszcza swoich rodziców, a państwo Lewandowscy sami kontynuują romantyczny taniec. Widok ich razem chwyta za serce. Fani są wniebowzięci. Nikt nie spodziewał się, że niepublikowane dotąd wideo kiedykolwiek ujrzy światło dzienne.

ZOBACZ ZDJĘCIA I NAGRANIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bez wątpienia Anna Lewandowska kocha swojego męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niewyobrażalna rzecz stała się w Tatrach. Nagranie jest porażające
  2. TVP właśnie poinformowało, nie żyje polski polityk. Kondolencje napływają ze wszystkich stron
  3. „Nasz nowy dom”: Kolejny gest Katarzyny Dowbor, pokazała, na co ją stać. Fani programu będą poruszeni
  4. Skandal w „Królowych Życia”. Nie będzie Rafała i Gabriela w programie. Fani są zdruzgotani, będą nowi uczestnicy
  5. Ciało Kacperka znaleziono w rzece. Prokuratura ujawniła wstrząsające fakty
  6. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów

Źródło: plotek.pl. instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl