Anna Lewandowska to dla niektórych prawdziwe guru w dziedzinie zdrowego trybu życia, treningów oraz diety. Nie wszyscy jednak pochwalają proponowane przez nią metody. Wygląda na to, nominacja do Biologicznej Bzdury Roku tym razem skończy się dla żony jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy wygraną. 

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej popularnych Polek, jednak niektóre z jej metod czy przepisów potrafią wzbudzić prawdziwe kontrowersje i mają tylu samu fanów co prześmiewców. Sportsmenka już raz zajęła drugie miejsce w Biologicznej Bzdurze Roku za stwierdzenie, że smalec gęsi to źródło białka. Wygląda na to, że swoją najnowszą wypowiedzią ma szansę na zajęcie pierwszego miejsca w tegorocznej edycji tego plebiscytu.

Biologiczna Bzdura Roku 

Biologiczna Bzdura Roku to nic innego, jak plebiscyt który polega na wybraniu najbardziej absurdalnej wypowiedzi związanej ze współczesną wiedzę naukową. Zasady są dwie. Wypowiadać musi się osoba publiczna, a niechlubnego zwycięzcę wybierają internauci.

Anna Lewandowska już raz zajęła w nim zaszczytne drugie miejsce, i choć dopiero co ogłoszono wyniki ubiegłorocznej edycji, gwiazda ponownie dostała nominację! Co tym razem powiedziała Anna Lewandowska?

Co napisała Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska napisała, że leczy przeziębienie córki, nacierając klatkę piersiową dziewczynki gęsim smalcem. Postanowiła podzielić się swoją metodą z fanami i sprzedać im swój domowy przepis na cudowne lekarstwo. Sposób trenerki wstrząsnął środowiskiem lekarskim, między innymi doktorem Łukaszem Durajskim znanym ze stacji TVN.

Mężczyzna postanowił skomentować wypowiedź gwiazdy. Lekarz potwierdził, że jest do jedna z metod medycyny ludowej, jednak nie istnieją żadne dowody naukowe, które potwierdzają jej skuteczność, dlatego też nie powinno się jej stosować jako metody leczenia. Tym samym portal totylkoteoria.pl, na swoim Facebooku ogłosił, że Anna Lewandowska za swoją wypowiedź zostaje nominowana do Biologicznej Bzdury Roku 2020.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Lewandowska
Screenshot To tylko teoria, Facebook

Anna Lewandowska za swoją wypowiedź dostała nominację do Biologicznej Bzdury Roku 2020. Myślicie, że tym razem wygra?

Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba

Dietetyczka i sportsmenka pochwaliła się, że w ten sposób leczy kaszel i przeziębienie u swojej córki. 

Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba

Kobieta to prawdziwe guru! Jej przepisami i ćwiczeniami inspiruje się tysiące ludzi!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Nie żyje gwiazdor TVP. Był ulubieńcem widzów ”walczył za Polskę na wielu frontach”
  3. Studentka poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
  4. Była partnerka Radosława Majdana jest w ciąży. Znana aktorka zostanie mamą już niebawem
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułAleksandra Domańska przyszła do „Dzień Dobry TVN” na kacu. Wideo z programu już jest hitem sieci
Następny artykułUsłyszał szczekanie psa. Po chwili wybiegł na dwór i zaczął wszystko nagrywać
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.