TVP: Śmierć znanego gwiazdora, wywołała ogólnie poruszenie. Mężczyzna był ulubieńcem widzów, którym niebywale trudno jest pogodzić się z jego nagłym odejściem. Przykre informacje dotyczące śmierci opublikowane zostały na jego oficjalnym profilu Facebookowym. Walczył za Polskę na wielu frontach, czytamy w mediach społecznościowych. 

Przyczyny śmieci jednego z najbardziej lubianych gwiazdorów TVP do tej pory nie są znane. W pamięci telewidzów na zawsze pozostanie tryskającym energią i humorem mężczyzną. Jego pozytywne nastawienie i radość życia przyciągały do siebie setki telewidzów. Nagłe odejście wstrząsnęło światem. 

TVP: Nie żyje uwielbiany gwiazdor 

12 stycznia 2020 roku zmarł Oficer Wiesiek, czyli gwiazdor programu Chłopaki do wzięcia. Przykre informacje dotyczące śmierci mężczyzny, opublikowane zostały na jego oficjalnym profilu na Facebooku. 

-W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu Chłopaki do wzięcia. Będzie nam ciebie brakowało… – czytamy na Facebooku Wieśka.

Przyczyny śmierci nie są znane. 

Fani są zdruzgotani 

Jego odejście pogrążyło w żałobie nie tylko rodzinę, ale również przyjaciół z programu oraz wiernych i oddanych fanów. W mediach społecznościowych mężczyzny pojawiła się lawina komentarzy wyrażających ogromny smutek. 

-Wielka Szkoda nie będzie już przygód oficera wieśka był Niezastapiony R.I.P- napisał jeden z internautów. 

-Szczerze powiem, że nie darzyłam Oficera sympatią jako uczestnika Chłopaków…..- dodał kolejny. 

Pogrzeb Oficera Wieśka odbył się 16.01 w kościele w Józefowie. Przypomnijmy, że nie jest on jedynym uczestnikiem formatu, którego nie ma już wśród nas. W 2018 roku zmarł Roman Napoleon Paszkowski, a w 2019 roku pożegnaliśmy Pana Stanisława.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Śmierć
facebook.com @Oficer Wiesiek

Śmierć aktora wstrząsnęła światem. 

TVP
pixabay.com

Przyczyny śmierci są nieznane. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Były mąż Meghan Markle został o nią zapytany. Nie chce o niej słyszeć, jego reakcja mówi wszystko
  3. 5 lat temu wygrała „MasterChef Junior”. Dziś nie można jej poznać, to piękna nastolatka
  4. Majka Jeżowska w bikini. Ma 59 lat i zachwyca figurą „Czas się dla Pani zatrzymał”
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu
Poprzedni artykułKim jest Sylwia Lipka? 24-latka może nieźle namieszać w ”Tańcu z gwiazdami”
Następny artykułStudentka poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.