Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska wyjawiła kulisy życia w Niemczech. Robert rozpłakał się na widok córek żegnających się z Monachium
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.08.2022 21:58

Anna Lewandowska wyjawiła kulisy życia w Niemczech. Robert rozpłakał się na widok córek żegnających się z Monachium

Anna Lewandowska
fot.instagram.com/annalewandowskahpba/instagram.com/_rl9/

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w sporcie ostatnich lat. Rodzina musiała porzucić dotychczasowe życie. Anna Lewandowska zdradziła, jak wyglądały ich ostatnie dni w Niemczech.

Gwiazdorska rodzina już na stałe przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie sportowiec będzie kontynuował piłkarską karierę, a dietetyczka wraz z córkami poznaje zakamarki nowego miejsca. Anna Lewandowska przyznaje, że opuszczenie dotychczasowych kątów nie należało do łatwych decyzji.

Anna Lewandowska wyjawiła jak wyglądały jej ostatnie dni w Niemczech

Rodzina piłkarza w Monachium spędziła osiem lat podczas jego kariery. Długi czas sprawił, że przy transferze ciężko było opuszczać doskonale znane rejony. Anna Lewandowska w jednej z rozmów przyznała, że decyzja spędzała sen z jej oczu.

To był trudny okres i zdarzały się nieprzespane noce. Podskórnie czuliśmy jednak, że się uda — mówiła Anna Lewandowska.

Przeprowadzka okazała się również trudna dla dwóch córek piłkarza i dietetyczki. Klara oraz Laura zdążyły już zawiązać pierwsze przyjaźnie, które musiały zostać zerwane. Anna Lewandowska wspomina, że córki otrzymały uroczy prezent pożegnalny od przyjaciół.

Gwiazda wspomniała również o pożegnaniu jej męża z klubem piłkarskim, z którym spędził kilka lat. Gdy obie córki po raz ostatni odwiedziły go na murawie, w oczach Roberta Lewandowskiego pojawiły się niewymuszone łzy wzruszenia.

Praktycznie wszyscy płakali, zresztą ja też nie potrafiłam powstrzymać łez. […] zapamiętam też moment, kiedy córki po raz ostatni biegały na murawie Allianz Arena, a Robertowi robiono zdjęcia z trofeami. Wtedy to jemu popłynęły łzywspominała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska przyzwyczaja się do nowego miejsca

Piłkarz wraz z rodziną od pewnego czasu na stałe zamieszkuje w hiszpańskiej posiadłości. Gdy Robert Lewandowski zajęty jest treningami i meczami, jego żona i córki poznają zakątki malowniczej Barcelony.

Anna Lewandowska w mediach społecznościowych często relacjonuje spacery z dziećmi po okolicach. Jednym z jej ulubionych miejsc stała się pobliska plaża, z której ochoczo publikuje zdjęcia i filmiki.

Duże wrażenie zrobili na niej również mieszkańcy hiszpańskiej miejscowości, którzy z otwartymi ramionami powitali ją oraz pozostałych członków sławnej rodziny. Rodzinna atmosfera z pewnością pomoże dorastającym dziewczynkom odnaleźć się w nowym miejscu.

Przeprowadzka to również szansa na rozwój biznesu dietetyczki. Anna Lewandowska wyznała, że obecnie może pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek w jednym miejscu, by zorganizować kolejne zawodowe kroki.

W Niemczech nie zawsze było to możliwe, często non stop pędziłam. Praktycznie co tydzień latałam do Polski. Teraz chciałabym dłużej przebywać w jednym miejscu i czuję, że jestem na to gotowa — podkreślała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska na wojnie z francuskimi mediami. „Robert wiedział, że cokolwiek postanowi, będę go wspierała”
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi