Anna Przybylska świętowałaby dziś swoje 41 urodziny. Z tej okazji jej menadżerka, Małgorzata Rudowska na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, które wzruszyło wszystkich fanów aktorki. Nikt nigdy nie widział tego zdjęcia.

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Mimo że od jej śmierci minęło już 5 lat, to jej wierni fani, a także bliscy wciąż pamiętają o ważnych dniach związanych z ich ulubienicą.

Kiedy ma urodziny Anna Przybylska?

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Oznacza to, że właśnie teraz obchodziłaby swoje 41 urodziny. Jak się szybko okazało, gwiazda od zawsze otaczała się osobami, które wspierały ją we wszystkich momentach jej życia. Zawsze mogła liczyć na ich wsparcie, nawet wtedy, gdy wiedziała już, że nowotwór jest silniejszy od jej ogromnej energii i siły. 

Wśród osób, które opiekowały się gwiazdą, w najcięższych dla niej chwilach jest, także jej menadżerka, Małgorzata Rudowska. Oprócz spraw zawodowych wiązała je, także przyjaźń, której obie panie nigdy nie trzymały w tajemnicy. To właśnie ona 5 października 2014 roku potwierdziła, że Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki.

Przyjaźń Małgorzaty Rudowskiej i Anny Przybylskiej

Jednym z dowodów na to, że obie panie łączyła wielka przyjaźń, jest wpis, który menadżerka dodała na swoje media społecznościowe 26 grudnia. Mimo że minęło już 5 lat, przyjaciółka wciąż pamięta, że właśnie tego dnia Anna Przybylska obchodziła urodziny. 

Aby uczcić ważny dla niej dzień, kobieta postanowiła opublikować zdjęcie z popularną aktorką. Pod fotografią nie znajdziemy jednak żadnego opisu. Menadżerka umieściła tam jedynie złamane serce, które powiedziało więcej niż niejedne słowa. To pewne, że mimo upływu lat, ból po stracie tak bliskiej dla niej osoby jest wciąż nie do zwyciężenia.

Internautów bardzo wzruszył wpis menadżerki upamiętniający popularną aktorkę. Oni również nadal nie potrafią pogodzić się ze śmiercią Anny Przybylskiej. Przyznają, że do dziś bardzo im jej brakuje. 

-Mój ideał kobiety wzór matki do naśladowania- napisała jedna z fanek.

-Czas stanął w miejscu…Zawsze będzie miała 36 lat…-dodaje druga.

Anna Przybylska mogłaby być dumna ze swoich najbliższych, a także wiernych fanów. To ile osób wciąż o niej pamięta świadczy o tym, że była nie tylko prawdziwą gwiazdą, ale też dobrym człowiekiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
Anna Przybylska
instagram.com/gosiarud

Menadżerka 5 lat temu poinformowała o śmierci znanej aktorki.

Anna Przybylska
instagram.com/gosiarud

Aktorka obchodziła swoje urodziny 26 grudnia.

Anna Przybylska
instagram.com/gosiarud

Anna Przybylska przyjaźniła się ze swoją menadżerką, Małgorzatą Rudowską. To zdjęcie kobieta opublikowała na swoim instagramie z okazji urodzin aktorki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  3. Kupiła w sieciówce sukienkę, która zaczęła brzydko pachnieć. Odkryła przyczynę
  4. 33-latka postawiła ojca przed sądem, bo przestał jej płacić kieszonkowe. Wyrok zwala z nóg
  5. 2-letnia córka znanej gwiazdy dostała luksusowy dom. Taki prezent sprawiła jej babcia
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: jastrzabpost.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułŻona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z mężem w kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
Następny artykułZnalazł list w pokoju swojej zmarłej córki. Nastolatka ukryła go za swoim lustrem
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.