Bałtyk: wczasowicze spędzający czas na plaży przeżyli mrożącą krew w żyłach sytuację. Ludzie nie wiedzieli, co mają zrobić, nagle zaczęli uciekać. Zapanował prawdziwy chaos, wszyscy byli przerażeni. Co doprowadziło ich do takich skrajnych emocji?

Po raz kolejny ludzie wybierający się nad Bałtyk byli świadkami okropnej sceny. Wszystko działo się na ich oczach, mało kto wiedział, jak powinien się zachować w takiej sytuacji. Przerażające.

Bałtyk: dzik na plaży

Jak donosi portal polsatnews.pl całkiem spory dzik zaatakował dwa psy, które były trzymane na smyczach przez właścicieli. Do całego zdarzenia doszło w Międzyzdrojach, w niedzielę późnym popołudniem, około godziny 18.00. Na portalu można obejrzeć cały filmik z tego zajścia. Nagrał go jeden ze świadków tych porażających scen.

Na nagraniu widać dwa dziki, które krążyły wokół koszy na śmieci i wyjadały resztki. W pewnym momencie jeden z nich się rozpędza i atakuje dwa czarne duże psy, które próbowano ukryć między parawanami. Kiedy tylko na nie ruszył, właścicielka zaczęła przerażająco krzyczeć i uciekać. Nic dziwnego, kobieta musiała przeżyć dramatyczne chwile.

— Widać było, że jest przerażona. Gdyby dzik zaatakował ludzi, różnie by było. Część z nich nie zdawała sobie sprawy z zagrożenia. Zbliżała się, by zrobić dobre zdjęcia — powiedział w rozmowie dla portalu pan Darek, twórca filmiku.

  1. Grażyna: ”Jestem położną i na sali porodowej obrzydza mnie tylko jedna rzecz. Żadna z nas nie może jej znieść”
  2. Gwiazda „Twoja twarz brzmi znajomo” doprowadziła widzów do łez. Trudno powstrzymać emocje

Dzik nie taki dziki

Autor wideo opowiada również, że dziki w mieście to coraz częstszy widok. Nierzadko te groźne zwierzęta buszują po miejskich śmietnikach w poszukiwaniu łatwego pożywienia. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z wagi niebezpieczeństwa, bagatelizując je.

— Jest ich sporo. Mamy zdjęcia jak buszują przy głównej ulicy promenady w Międzyzdrojach — powiedział dla polsatnews.pl.

Pilnie apelujemy: jeśli ktoś z was wybiera się nad polskie morze, niech koniecznie uważa na te dzikie zwierzęta. W kontakcie z człowiekiem są coraz śmielsze.

A może wy przeżyliście podobną sytuację?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bałtyk
fot. unsplash.com/eddyvanduijn

Dzik zaatakował na plaży.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum
  2. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  3. Anna Kalczyńska schudła 10 kg i zupełnie zmieniła fryzurę. Co za metamorfoza, wygląda obłędnie
  4. Rafał i Gabriel przetrwali milczenie i ujawnili prawdę o odejściu z „Królowych życia”. Widzowie będą załamani
  5. Emilia Komarnicka jest w ciąży. Gwiazdorska para ”Na dobre i na złe” nie posiada się ze szczęścia
  6. Niestety, otrzymała najgorszą diagnozę – złośliwy nowotwór, zrezygnowała z leczenia i wycięła zdrową część ciała. Przez chorobę zdecydowała się na zdumiewającą dietę

Źródło: polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułNajpiękniejsza babcia na świecie, mężczyźni szaleją na jej punkcie. Wygląda na swój wiek?
Następny artykułMonika: „Zakochałam się w najgorszym z możliwych mężczyzn. Chodzi o jego zawód, mam już dość”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl