Królowe życia od czterech lat goszczą na antenie TTV. Rafał i Gabriel byli jednymi z najbarwniejszych postaci od początku istnienia programu, jednak niedawno ogłosili, że odchodzą. W wywiadzie dla portalu pudelek.pl mężczyźni postanowili ujawnić prawdę o swoim odejściu. Powód decyzji był bardzo zaskakujący. Fani będą w szoku.

Kiedy jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci odchodzą z ulubionych programów, zmienia się on na zawsze. Taka sytuacja miała miejsce na antenie TTV, a dokładniej w popularnym show Królowe Życia. Rafał i Gabriel niedawno ogłosili, że odchodzą z programu. Powód ich decyzji był bardzo zaskakujący.

Rafał i Gabriel opuścili szeregi popularnego show Królowe życia

Popularne show Królowe życia gości na antenie TTV od 2016 roku. Ukazuje życie bogatych ludzi pochodzących z Dolnego Śląska. Od samego początku niezmiennie jedną z gwiazd programu jest Dagmara Kaźmierska, a obok niej mogliśmy podziwiać wielu ludzi, którzy zachwycali fanów swoją charyzmą oraz pozytywnym nastawieniem do życia.

Jednymi z ulubionych gwiazdorów programu byli Rafał Grabias i Gabriel Seweryn. Mężczyźni od kilku miesięcy tworzyli wokół siebie szum medialny, który najwyraźniej nie spodobał się widzom. Składały się na to liczne rozstania i powroty. Wobec tego zdecydowali o opuszczeniu szeregów programu.

  1. Trwa walka o życie, wielki wybuch w Polsce. Ściągnięto specjalistyczną grupę, na miejscu jest 9 zastępów straży
  2. Grozi ci mandat, o którym możesz nawet nie wiedzieć. Chodzi o naprawdę pokaźną kwotę

Mężczyźni twierdzą, że są nie do zastąpienia

Znany projektant futer i jego młodszy partner zawsze robili wszystko, co w ich mocy, żeby skupić na sobie uwagę fanów. Najprawdopodobniej tej mocy już im zabrakło. Jak informuje portal pudelek.pl, panowie zapewnili, że rozstanie z programem było tylko i wyłącznie ich decyzją. Mężczyźni twierdzą, że są nie do zastąpienia i epizod z programem zostaje zamknięty raz na zawsze:

Wycofujemy się na zawsze, to była nasza wspólna decyzja. Postanowiliśmy odejść z programu. Jak coś się zamyka, to już nie otwiera z powrotem – zapewniają. Nowa para z pewnością będzie porównywana do „barwnych ptaków” z Głogowa. To nie jest łatwe zadanie. Nie jesteśmy do zastąpienia – mówili Rafał i Gabriel.

Mężczyźni zostaną zastąpieni przez inną parę jednopłciową, Damiana i Leona.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia
Fot. gabriel_seweryn, Instagram

Rafał i Gabriel opuścili szeregi programu Królowe życia.

Gabriel Seweryn
kadr z programu ”Królowe życia”

Mężczyźni ujawnili prawdę o swoim odejściu.

Królowe Życia
kadr z programu „Królowe Życia”

Zapewnili, że ich decyzja jest nieodwracalna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie
  2. Wiele ofiar śmiertelnych. Doszło do wielkiej eksplozji. Wiadomości ze świata
  3. Małżeństwo rozstało się dzień po ślubie. Powód nagłej decyzji jest wstrząsający
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Zbliża się wielka katastrofa, ludzie już zaczęli uciekać. Dramatyczne doniesienia z Japonii
  6. Masowo popełniamy 5 błędów w pieczeniu ciast, dlatego nie wychodzą albo pojawia się zakalec. Każdy z nas zrobił choć jedną rzecz z listy

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl