Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan szuka nowego domu. Wiemy, jak mieszka obecnie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 10.12.2019 15:02

Barbara Kurdej-Szatan szuka nowego domu. Wiemy, jak mieszka obecnie

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż szukają nowego mieszkania. Pomimo tego, że do obecnego domu wprowadzili się zaledwie rok temu, już teraz gotowi są na kolejne zmiany. Wiemy, jak aktorka mieszka obecnie i jakie ma oczekiwania wobec nowego domu. W ich życiu szykują się kolejne spore zmiany.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i planach na przyszłość. Rok temu piękna aktorka z dumą dzieliła się informacjami na temat aranżacji wnętrz i przeprowadzki do nowego mieszkania. Tymczasem okazuje się, że w jej życiu szykuje się kolejna rewolucja!

Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan obecnie mieszka w Warszawie. Rok temu gwiazda wraz z mężem i córką przeprowadziła się do nowego mieszkania ulokowanego na przedmieściach stolicy. W jego aranżację i ostateczny wygląd zaangażowała się cała rodzina, w tym 6-letnia wówczas córka pary, Hania.

– Nasz nowy dom jest piękny. Postanowiliśmy nie zatrudniać dekoratora wnętrz, tylko wszystko do domu wybraliśmy sami. Trwało to dość długo. Kiedy miałam przerwę w zdjęciach, choćby dwie godziny, jechałam z Rafałem do sklepów po wyposażenie – mówiła dumna aktorka w rozmowie z Faktem.

Pokój Hani urządzony został w odcieniach delikatnego różu. Kuchnia, którą blondynka chętnie prezentowała na zdjęciach, była jasna i przestronna, podobnie jak reszta mieszkania. Co zatem skłoniło ich do podjęcia decyzji o wyprowadzce? Udało nam się dowiedzieć.

Barbara Kurdej-Szatan: dom z dala od centrum nie jest dla niej

Okazje się, że powodem poszukiwań nowego lokum jest… lokalizacja. Rodzina nie chce dłużej żyć z dala od centrum miasta.

– Żyjemy całą rodziną intensywnie, bardziej miastowo. Odległości do pracy i szkoły bardzo nam doskwierają. Dlatego rozglądamy się za nowym mieszkaniem – powiedziała aktorka w rozmowie z Fleszem.

Jak powinno wyglądać nowe mieszkanie aktorki? Duży taras z pięknym widokiem jest obowiązkowym elementem nowego lokum. Najlepiej, gdyby miało też niewielki ogródek zimowy. Nie zapominajmy o przestronnych, jasnych pomieszczeniach i oczywiście… dużej garderobie. Na ten moment aktorka z mężem są na etapie przeglądania ofert!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan poszukuje nowego mieszkania.

Barbara Kurdej-Szatan

Do poprzedniego wprowadzili się zaledwie rok temu.

Barbara Kurdej-Szatan

Obecne mieszkanie położone jest za daleko od centrum.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Mama poprawia brwi swojej córeczki, gdy ta zaczyna się szarpać, przytrzymuje ją siłą
  3. Znane i uwielbiane gwiazdy, którym operacje plastyczne zniszczyły twarze. Zdjęcie nr 6 przyprawia o dreszcze
  4. Maleńka chihuahua spotkała ogromnego doga niemieckiego. Spacer mógł się zakończyć tylko w jeden sposób
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacj