Beata Kozidrak oddała hołd zmarłej mamie. Artystka, kilka dni po śmierci jednej z najważniejszych osób w jej życiu, zrobiła niesamowitą rzecz. Z drżącym głosem, stojąc na scenie Festiwalu Opole, nagle zmieniła scenariusz i zadedykowała jej niezwykłą piosenkę. Słysząc przejmujące wykonanie, nie sposób powstrzymać łzy.

Pierwszego września Beata Kozidrak przekazała swoim fanom niezwykle smutną wiadomość. Niestety, zmarła mama piosenkarki. Teraz artystka postanowiła oddać hołd jednej z najważniejszych kobiet w jej życiu.

Beata Kozidrak oddała hołd zmarłej mamie

Kiedy pierwszego września Beata Kozidrak przekazała niezwykle smutną informację, a na swoim profilu na Instagramie pożegnała mamę poruszającymi słowami, fani i bliscy artystki pogrążyli się w smutku razem z nią. Teraz nadszedł czas kolejnych wzruszeń. 

Beata Kozidrak w niejednym wywiadzie mówiła o niesamowitej więzi, jaką ma ze swoją mamą oraz o tym, ile jej zawdzięcza. Teraz po raz kolejny postanowiła udowodnić, ile dla niej znaczy i rozpoczynając dzisiejszy dzień Festiwalu Opole, oddać jej hołd w wyjątkowym, jak ona sama, stylu. 

  1. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  2. Tadeusz Rydzyk już się nie wywinie? Jest donos na jego biznes, o wszystkim wie prokuratura

Opole 2020. Beata Kozidrak pożegnała zmarłą mamę

Choć koncert miał zacząć się zupełnie inaczej, Beata Kozidrak postanowiła wprowadzić pewne zmiany. Słowa, które powiedziała łamiącym się głosem, poruszyły serca widzów zebranych przed sceną, ale i przed telewizorami.

Miałam zacząć piosenką, która była dla mnie najważniejsza, pierwsza, ale życie pisze różne scenariusze. Zaśpiewam inny utwór, który chcę zadedykować mojej zmarłej mamie. Dwa serca, dwa smutki – powiedziała Beata Kozidrak. 

Po pięknym niezwykle przejmującym wykonie słynnej piosenki największa królowa polskiej estrady pokazała prawdziwą klasę, dziękując widzom. 

– Jestem bardzo szczęśliwa, bo scena zawsze była dla mnie terapią. Bardzo wam dziękuję, a teraz damy troszeczkę ognia. Ogień musi być – wygłosiła. Po czym wszyscy usłyszeli pierwsze dźwięki Białej Armii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Beata Kozidrak
Fot. TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak oddała hołd zmarłej mamie podczas sobotniego występu na Festiwalu Opole 2020.

beata kozidrak
@beatakozidrak, Instagram

O śmierci mamy poinformowała w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna niedziela w polskim mieście. Pożar wybuchł nagle, są ofiary
  2. TVP przekazało niewiarygodną informację. Stawiają płot na granicy dwóch województw. O co chodzi?
  3. Zabrał bezdomnego do fryzjera. Mężczyzna przeszedł metamorfozę, w którą sam nie mógł uwierzyć
  4. Kobieta bardzo spieszyła się do ginekologa. Kiedy dotarła na miejsce, lekarz aż zaniemówił, tylko na nią popatrzył
  5. Dramat Barbary Brylskiej. Mało kto wie, co się działo tuż przed śmiercią jej córki. Przeżyła istne piekło
  6. Elżbieta cierpiała z powodu jednej dolegliwości, rozpoczęła terapię sokiem z żurawiny. Uciążliwość zniknęła natychmiast, Ela znów może cieszyć się życiem

źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułTrwa walka o życie, wielki wybuch w Polsce. Ściągnięto specjalistyczną grupę, na miejscu jest 9 zastępów straży
Następny artykułDominika Gwit nie wytrzymała, skomentowała aferę z Lewandowską. Wszyscy zdębieli, gdy usłyszeli jej słowa
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.