Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Tyszkiewicz o małżeństwie: ”Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem”
Marta Kulik
Marta Kulik 03.12.2019 13:39

Beata Tyszkiewicz o małżeństwie: ”Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem”

beata tyszkiewicz
fot. facebook.com/Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz jest skarbnicą celnych i trafnych uwag, a jej słowa są cytowane niemal we wszystkich mediach. Wielka gwiazda polskiego kina mówi nie tylko o tym, jak być damą, ale też chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami o relacjach damsko-męskich. O małżeństwie mówi tak: Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem – radziła w rozmowie z Prêt – à–porter.

Beata Tyszkiewicz ma za sobą trzy małżeństwa, dlatego może na ten temat wiele powiedzieć. Fani biorą sobie do serca wszystkie jej rady, a każdą złotą myśl traktują jak inspirację lub cenną wskazówkę. Aktorka wiele wyniosła z każdego swojego związku.

Beata Tyszkiewicz o małżeństwie

Uwielbiana aktorka to cenne źródło wiedzy o związkach. Sama nigdy nie była zaborcza i tego samego oczekiwała od ukochanych. Wie, że każdy potrzebuje wolności, ale podkreśla też, że wiążąc się z kimś, musimy zaakceptować jego słabości i potrzeby. Jej zdaniem przestrzeń i prawo do własnych spraw w małżeństwie to podstawa.

Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem. Trzeba uszanować jego wady i nie walczyć z nimi za wszelką cenę. Mąż musi czasem pobyć sam czy w gronie kolegów i nie należy być o to zazdrosnym – powiedziała dla Prêt – à–porter magazyn o modzie.

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz uważa, że przysięganie miłości do grobowej deski nie jest dla niej, dlatego nigdy nie składała ślubów przed Bogiem. Chciała być uczciwa nie tylko wobec samej siebie, ale też wobec swoich partnerów.

Kim byli mężowie Beaty Tyszkiewicz?

Mężowie Beaty Tyszkiewicz byli osobami o artystycznych duszach. Po raz pierwszy wyszła za mąż w 1967 roku, za Andrzeja Wajdę. Poznali się na planie filmowym i od razu wpadli sobie w oko. Niestety, ich małżeństwo przetrwało tylko dwa lata. W tym czasie na świat przyszła ich córka Karolina.

Drugim mężem Beaty Tyszkiewicz był reżyser Witold Orzechowski. Po latach gwiazda wyznała, że związek był przypadkowy, a po ślubie uświadomiła sobie, że nie kocha mężczyzny, z którym jest. Po rozwodzie związała się ze swoją młodzieńczą miłością, architektem Jackiem Padlewskim. W dniu trzeciego ślubu aktorka miała 38 lat, wcześniej urodziła córkę Wiktorię, której oboje pragnęli. Małżeństwo nie przetrwało, ponieważ rzadko się widywali. Beata Tyszkiewicz nie zamierza szukać kolejnego partnera, trzyma się z daleka od portali randkowych. Twierdzi, że miłość przychodzi sama.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tyszkiewicz

Cytaty Beaty Tyszkiewicz krążą po sieci w niezliczonych ilościach.

beata tyszkiewicz

Aktorka miała trzech mężów i chętnie zdradza, co myśli o małżeństwie.

ZOBACZ TEŻ: