Głos to najważniejsze narzędzie pracy każdej wokalistki. Ta gwiazda przeszła czarne chwile, gdy prawie go straciła. Znalazła jednak ratunek w niespodziewanym miejscu. Twierdzi, że uleczyła ją… woda święcona.

Wokalistka przeżyła chwile grozy, gdy okazało się, że może stracić głos. Musiała zrezygnować z trasy koncertowej i zawiesić karierę. Groziła jej strata całej kariery, gdy nagle uleczyła ją woda święcona. Jak do tego doszło?

Piosenkarka prawie straciła głos

Charakterystyczny głos Shakiry jest rozpoznawalny na całym świecie. Piosenkarka w biegu swojej kariery wylansowała wiele przebojów takich jak Hips Don’t Lie, Waka Waka czy La Tortura. Dzięki niej muzyka latynoska zyskała renomę w najdalszych zakątkach Ziemi. Okazuje się jednak, że Shakira mogła stracić swój piękny głos na zawsze. 

W 2017 roku wokalistka musiała odwołać trasę koncertową ze względów zdrowotnych. Struny głosowe Shakiry krwawiły, a gwiazda miała trudności z mówieniem.

– Zawsze wiedziałam, że mogę coś w życiu stracić, jak piękno lub młodość — wyznała gwiazda w wywiadzie z Guardianem – Ale nigdy nie sądziłam, że stracę głos. Było dla mnie nie do zniesienia, że nie mogę śpiewać.

głos
fot. instagram.com/shakira

Co uleczyło Shakirę?

Lekarze doradzali piosenkarce operację, ale Shakira nie była pewna, czy to najlepszy pomysł. Wokalistka próbowała hipnozy i medytacji. W końcu udała się do Lourdes po… wodę święconą.

Głos Shakiry powrócił bez operacji po terapii polegającej na piciu wody święconej.

Albo potrzebowałam operacji, albo boskiej interwencji… czułam się, jakbym miał jakieś doświadczenie religijne — powiedziała gwiazda.

Na szczęście dziś wokalistka cieszy się dobrym zdrowiem i wciąż możemy słyszeć, jak śpiewa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

głos
fot. instagram.com/shakira

Shakira prawie straciła głos.

głos
fot. instagram.com/shakira

Woda święcona pomogła piosenkarce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol mocno w górę. Wiemy, ile dokładnie zdrożeją
  2. Miała być drugą Anną Dymną, wszystko zepsuła rola w „Misiu”. Co dziś robi 72-letnia Barbara Burska?
  3. Jolanta Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. „Byłam matką samotnie wychowującą dziecko”
  4. Mąż Henryki Krzywonos jest od niej sporo młodszy. Ludzie wytykali ich palcami na ulicy
  5. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  6. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
Poprzedni artykułUkryta kamera nagrała, co chłopiec robi z kotem sąsiadów, gdy nikt nie patrzy
Następny artykułTeściowa skrytykowała synową za bałagan w domu. Wtedy wtrącił się syn i powiedział coś, co kobieta zapamięta do końca życia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.