Beata Tyszkiewicz potwierdziła smutne plotki na swój temat. Uwielbiana przez Polaków gwiazda kończy karierę i nie planuje wracać do telewizji. Ze względu na stan zdrowia musiała zwolnić tempo i skupić się na zmianie trybu życia. Miliony fanów nie wyobrażają sobie popularnych programów bez jej udziału.

W ciągu swojej kariery aktorka wystąpiła w wielu kultowych filmach. Jej role w Lalce, Popiołach czy Nocach i dniach są niezapomniane i stały się kultowe dla polskich widzów. Niestety, fani wielkiej damy polskiego kina nie będą mogli zobaczyć jej w nowych produkcjach.

Beata Tyszkiewicz kończy karierę

Uwielbiana aktorka kocha telewizję. Nigdy nie chciała grać w teatrze ze względu na monotonię i konieczność zapamiętywania dużych partii tekstów. Na planach filmowych czuła się jak ryba w wodzie, chętnie występowała też w serialach. Jako jurorka Tańca z gwiazdami przyciągała przed ekrany miliony widzów.

beata tyszkiewicz
Fot. filmpolski.pl

Fani mieli nadzieję, że zobaczą jeszcze Beatę Tyszkiewicz w tanecznym show Polsatu. Niestety, jak donosi swiatseriali.interia.pl, gwiazda nie planuje już powrotu do pracy. W 2017 roku przeszła zawał i wtedy podjęła decyzję o wycofaniu się z życia publicznego. Teraz przyznaje, że nie bierze pod uwagę powrotu.

Ile zarabia Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz zarabia dużo mniej odkąd odeszła z telewizji. Za jeden odcinek Tańca z gwiazdami mogła liczyć nawet na 10 tysięcy złotych, a każdy dzień na planie filmu czy serialu również były bardzo opłacalne. Choć na swojej pracy zarobiła krocie, to największą przyjemność czerpała ze swojej ukochanej pracy, a nie ze statusu majątkowego.

-Nigdy nie narzekałam na brak pieniędzy. Nie bawiłoby mnie posiadanie fortuny, bo wtedy chyba nie chciałoby mi się zdobywać nowych doświadczeń. Wszystko, co mam, kupiłam sama – aktorkę cytuje swiatseriali.interia.pl.

beata tyszkiewicz
instagram.com/tanieczgwiazdami/

Gwiazda kina zagrała w ponad stu filmach, dzięki czemu mogła pozwolić sobie na wystawne życie. Niestety, przejście na emeryturę sprawiło, że dziś na jej konto wpływają znacznie mniejsze sumy. Beata Tyszkiewicz zdradziła, że dostaje zaledwie 1300 złotych emerytury. Nie narzeka jednak na swoje finanse, bo dorabia na pisaniu książek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Córka legendarnego aktora wyjawiła prawdę o ojcu. Po latach na jaw wyszły dotąd nieznane nikomu fakty
  3. Kuba Wojewódzki całuje się z hollywoodzkim aktorem. Wszystko na oczach milionów Polaków
  4. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykułBiały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
Następny artykułKinga Rusin pozuje w sukience z popularnej sieciówki. Wygląda obłędnie, wiemy ile kosztuje
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.