Blanka Lipińska dziś znana jest jako idealna piękność. Nie zawsze jednak tak było. Przez lata pracowała m.in. na swój… uśmiech. Pokazała fanom, jak kiedyś wyglądały jej zęby. Można się bardzo zaskoczyć.

Blanka Lipińska znana jest nie tylko dzięki serii „365 dni”, ale również swojego wyglądu, który od lat gromadzi nowych fanów, ale i przeciwników.

Lipińska nie ukrywa, że często ingeruje w swoją urodę. Wykonywała zastrzyki botoksu, by pozbyć się śladów po trądziku, wycinała torebki tłuszczowe z policzków czy wydłużała brodę.

Ostatnio na swoim Instagramie pokazała zdjęcie sprzed lat, zwracając uwagę na jeden konkretny szczegół, a mianowicie zęby.

Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcie. Zwróciła uwagę na zęby

Na zdjęciu, które celebrytka wrzuciła do sieci, wyraźnie widać jej uśmiech.

Tak, to ja – napisała, wklejając śmiejące się emotikony.

Gdyby porównać jej zęby z tym, co widoczne jest teraz, można by było zauważyć, że gwiazda wyraźnie dokonała zmiany i to w niekoniecznie tradycyjny sposób.

Jej uśmiech na zdjęciu wygląda całkiem uroczo i normalnie. Blanka Lipińska postanowiła jednak skorzystać z możliwości medycyny estetycznej i dodatkowo go poprawiła – nie widać np. już dziąseł nachodzących na zęby, a sam kościec jest śnieżnobiały.

Zdjęcie pokazała, by porównać je z tym, jak wygląda teraz, już po całkowitej metamorfozie uzębienia.

Praca nad zębami nie jest niczym łatwym i bardzo trudno jest utrzymać zamierzony efekt. Czy ta sztuka uda się Lipińskiej?

Zobacz zdjęcie:

Blanka Lipińska
(screen) Instagram/blanka_lipinska

Blanka Lipińska pochwaliła się zdjęciem sprzed 12 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [papilot.pl]