Bliźniaki z Dużych dzieci przez lata podbijały serca polskich widzów i bawiły ich do łez. Pamiętacie najbardziej charakterystycznych chłopców z programu prowadzonego przez Wojciecha Manna? Jak dziś wyglądają i czym się zajmują? Z pewnością nie są już tacy mali.
Program Duże dzieci, emitowany przez TVP2, zbierał przed telewizorami tysiące widzów, a jego bohaterowie, czyli dzieci w wieku od 6 do 9 lat, nierzadko bawiły i zaskakiwały swoimi wypowiedziami na rozmaite, często bardzo trudne tematy. Jednak prawdziwymi gwiazdami programu okazali się wcale nie Wojciech Mann, Katarzyna Stoparczyk czy zapraszani goście, a rezolutne bliźniaki – Maciej i Paweł. Jak potoczyły się ich losy kiedy Duże dzieci zniknęły z anteny?
Bliźniaki z programu Duże dzieci
Bliźniaków z programu Duże dzieci ciężko zapomnieć. Choć rozrywkowe, telewizyjne show było emitowane lata temu, bo od 2005 do 2008 roku, do dziś budzi w nas miłe wspomnienia. Jak od tego czasu zmienili się Maciej i Paweł Królowie oraz czy Duże dzieci wpłynęły na ich życie?
Choć bliźniaki z programu Duże dzieci zapadły nam w pamięci jako mali chłopcy, dziś są już prawdziwymi mężczyznami. Bracia pochodzą z Kielc i w tym roku będą obchodzić swoje 24 urodziny. Mimo że błyszczeli przed kamerami, po zakończeniu programu, zamiast wejść w świat show-biznesu, postanowili skupić się na nauce. Ciągle jednak nie dają nam o sobie zapomnieć.
  1. Najgorsza wiadomość w niedzielę rano. Media właśnie przekazały, nie żyje
  2. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
Bracia Maciej i Paweł Królowie
Bracia Maciej i Paweł Królowie, niepodważalnie skradli całe show Duże dzieci. Ani zapraszani goście, ani Wojciech Mann, który był prowadzącym programu, nie byli w stanie przyćmić tej wesołej dwójki. Sławne bliźniaki jednak nie zniknęły z telewizji na zawsze, choć pojawiły się w niej już w zupełnie innej formie, między innymi jako goście programu TVP Pytanie na śniadanie.
Czy jeszcze o nich usłyszymy? Ponoć wiele osób wróży im karierę w polityce, ale póki co bliźniaki skupiają się na swoim kształceniu na Międzyobszarowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych i Społecznych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bliźniaki
Fragment programu Duże dzieci

Program Duże dzieci był emitowany na antenie TVP2 w latach 2005-2008.

bliźniaki
Fragment programu Pytanie na śniadanie, TVP VOD

Słynne bliźniaki, czyli bracie Maciej i Paweł Królowie, w tym roku skończą już 24 lata.

bliźniaki
@wojciechmannofficial, Instagram

Do tej pory Wojciech Mann kojarzony jest z rozrywkowym, telewizyjnym talk-show, którego głównymi bohaterami byli, nie sławi sławni goście, a dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z „M jak miłość” i „BrzydUli” pogrążona w żałobie
  2. Chciała zdobyć milionowe odszkodowanie. Wykonała porażający krok za granicą
  3. Uwielbiana aktorka nie żyje. 4-letni synek gwiazdy powiedział, jakie były jej ostanie słowa
  4. Uwielbiana gwiazda w końcu urodziła. W sieci pojawiło się zdjęcie ze szpitala, fani zasypują gratulacjami
  5. Magda Gessler w końcu pokazała swoją córkę. Nie jest nią Lara, mało kto wiedział o Julii
  6. Pijesz kawę zaraz po przebudzeniu? Błąd, o pewnych godzinach zadziała na Ciebie zupełnie inaczej

źródło: eska.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.