Borelioza, nowotwór, Parkinson — są takie choroby, o których samo mówienie może człowieka przyprawić o ciarki. Żadne z nas nie chciałoby usłyszeć takiej diagnozy. Polski wokalista przyznał ostatnio, że cierpi na bardzo poważną chorobę. Wcześniejsze działania lekarzy mogły sprawić, że nigdy nie będzie w stanie się z niej wyleczyć. 

Źle zdiagnozowany, przez długi czas leczony na chorobę, na którą wcale nie cierpiał, znany polski wokalista popowego zespołu przyznał ostatnio, na co tak naprawdę cierpiał przez ostatni czas. Nawet on sam tego nie wiedział. Jak się okazało, borelioza i choroba Parkinsona są na tyle podobne, że lekarze je pomylili. 

Borelioza: choroba Pawła Stasiaka

—Diagnozowanie trwało bardzo długo. Leczono mnie nawet na Parkinsona. A leki tylko pogarszały mój stan — powiedział VIVIE! Paweł Stasiak, wokalista zespołu Papa D, który kiedyś nosił nazwę Papa Dance. Dopiero niedawno dowiedział się, że nękająca go choroba to w rzeczywistości borelioza. 

Jego choroba zaczęła się od bólów głowy i karku, które z czasem się nasilały. Opowiedział historię o tym, jak bardzo borelioza wpływała na jego codzienne życie, szczególnie kiedy nie był jeszcze leczony.

Kiedy wychodziłem z psem na spacer, nagle zaciskały mi się same oczy i nie mogłem ich otworzyć. Byłem jak niewidomy, psy mnie prowadziły — powiedział. Na całe szczęście, czuje się już lepiej. 

 Żona Pawła Stasiaka

Żona Pawła Stasiaka, Gruzinka Diana, rozwiodła się z artystą w 2008 roku. Ale jak sam powiedział wówczas mężczyzna — ich małżeństwo było fikcją dużo dłużej. Takie słowa padły w jego wywiadzie z Galą. Okazało się, że związek małżeński zawarli bardzo spontanicznie i jako prawdziwy związek przetrwali rok, a ich małżeństwo trwało jedynie formalnie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

borelioza
instagram.com/pawelstasiakoficjalnyprofil

Długo był leczony na Parkinsona.

borelioza
instagram.com/pawelstasiakoficjalnyprofil

W końcu wykryto u niego boreliozę. 

borelioza
wikipedia.org, Wojciech Pędzich

Teraz czuje się dużo lepiej. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Nastolatka była szykanowana z powodu wyglądu. Ludzie byli przekonani, że ma chude nogi, prawda okazała się inna
  4. Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nigdy się nie ustatkują. 3 zodiaki wiecznych Piotrusiów Panów
  5. Młoda Pola Raksa wyglądała przeuroczo. Zdjęcia nastoletniej aktorki robią wrażenieNatalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródła: pomponik.pl, gala.pl

Poprzedni artykułKim jest Jan Komasa? Reżyser nominowany do Oscara ma niezwykłą rodzinę
Następny artykułSzczeniaki trzymane w klatka dla królików pod Warszawą. Pseudohodowla sprzedawała „rasowe” pieski
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego