Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bracia Golec w końcu pokazali prawdziwą twarz. Seria zdjęć hula po sieci, grzeczni to oni nie są
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 03.06.2023 13:33

Bracia Golec w końcu pokazali prawdziwą twarz. Seria zdjęć hula po sieci, grzeczni to oni nie są

Bracia Golec
fot. KAPiF

Bracia Golec w zeszłym tygodniu porwali publiczność podczas sopockiego Polsat SuperHit Festiwal. Mimo tego nie zwalniają tempa i dalej koncertują. Zajmują się także prowadzeniem mediów społecznościowych, w których umieścili zaskakującą serię zdjęć.

Golcowie od lat stanowią o sile polskiej sceny muzycznej i są uwielbiani przez fanów w całym kraju. Ich specyficzny góralski akcent, którego czasem używają w utworach, pokochały tłumy.

Bracia Golec pokazali się w nietypowej odsłonie

W trwający weekend przed braćmi Golec kilka koncertów. Jeden, w Czekanowie mają już za sobą. Miejscowa publiczność świetnie bawiła się w rytmie ich hitów, co potwierdzała, raz po raz oznaczając profil muzyków w mediach społecznościowych.

Zespół udostępniał także zdjęcia i nagrania na swoim instastory, a na główny profil wrzucił całą serię zdjęć, na których widzimy wiele zakulisowych smaczków z życia Golec uOrkiestra. Kilka z nich jest poważnych, ale nie brakuje i tych zabawnych, czy wykonanych z przymrużeniem oka. 

Justyna Kowalczyk w nocy wstawiła bardzo smutny wpis. Jak ona musi cierpieć, można tylko współczuć

Bracia Golec pokazali zdjęcia zza kulis swojej działalności

- Golec uOrkiestra to zespół muzyków, których łączy nie tylko pasja, ale również poczucie humoru. Na scenie często zdarza się dawać upust naszym wygłupom, ale to, co dzieje się na backstage’u, ładuje nam akumulatory pozytywnej energii na dłuższy czas. Śmiech to zdrowie i do tego was zachęcamy! Nabierajcie dystansu i bierzcie wszystko z uśmiechem na twarzy, bo czasem człowiek musi, inaczej się udusi! - czytamy w opisie posta.

Widząc niektóre kadry braci Golec, naprawdę trudno jest się nie uśmiechnąć.

Fani komentują backstage'owe zdjęcia braci Golec

Pod postem pojawił się wiele komentarzy od internautów.

- Poczucie humoru to wy moto - po góralsku napisał jeden z fanów.

- Kocham Was, mam też perełki w swoje galerii - pisze fanka.

- Do twarzy z wianuszkiem - zauważa internautka.

Bracia Golec pokazali kilkoma zdjęciami dystans do siebie i trzeba przyznać, że dzięki pokazaniu prawdziwej twarzy sporo zyskali w oczach fanów.

Tagi: bracia golec