Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brat Krzysztofa Krawczyka zmarł, nie wiedząc, że muzyk nie żyje. Druzgocące doniesienia o Andrzeju Krawczyku
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 08.05.2021 09:23

Brat Krzysztofa Krawczyka zmarł, nie wiedząc, że muzyk nie żyje. Druzgocące doniesienia o Andrzeju Krawczyku

brat
East News/Piotr Molecki

Na profilu Krzysztofa Krawczyka pojawiła się informacja, że brat muzyka odszedł do wieczności. Andrzej Krawczyk ostatnie tygodnie swojego życia spędził w szpitalu, niestety mimo wielkich nadziei i starań lekarzy mężczyzna zmarł. Jak przekazuje Super Express, brat piosenkarza z powodu stanu swojego zdrowia miał nie wiedzieć o jego śmieci.

Rodzina Krawczyków w ostatnim czasie przeżywa trudny okres. 5 kwietnia zmarł Krzysztof, a kilka tygodni później odszedł jego brat Andrzej.

Brat Krzysztofa Krawczyka nie wiedział o jego śmierci?

Wczoraj polskie media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Andrzeja Krawczyka. Brat słynnego muzyka zmarł po wielu tygodniach walki o swoje życie w szpitalu.

Informację o śmierci przekazał Andrzej Kosmala zarządzający profilem Krzysztofa:

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krawczyka. Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju – czytamy na jego profilu.

Super Express dowiedział się, że Andrzej Krawczyk miał trafić do szpitala po tym, jak zaraził się koronawirusem:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Miał koronawirusa. Był w szpitalu. Rodzina nawet nie mogła poinformować go o śmierci brata – zdradził informator portalu.

Co więcej, niedługo po śmierci męża Ewa Krawczyk zabrała głos ws. stanu zdrowia śp. Andrzeja:

W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa.

Andrzej Krawczyk zmarł w piątek 7 maja. Miał 70 lat. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Super Express