Buldog, który ledwie chwilę temu przyszedł na świat, mocno zezłościł się na swoją mamę. Właścicielka zwierzaka postanowiła nagrać jego przeuroczy napad złości. Zachowanie czworonoga jest po prostu rozbrajające. Na pierwszy rzut oka widać, że szczeniaczek będzie miał naprawdę trudny charakter!

Filmik, który chcemy wam dziś zaprezentować, jest najlepszym dowodem na to, ze buldożki francuskie nie bez przyczyny nazywane są uparciuchami o wielkim sercu. Szczeniak pomimo młodziutkiego wieku jest charakterny, a jego mama nie będzie miała z nim łatwego życia.

Buldog zezłościł się na swoją mamę 

Jego reakcja i napad złości bawi do łez. To zupełnie zrozumiałe, że filmik z jego udziałem w tak szybkim czasie osiągnął zatrważająca liczbę ponad 3 milionów wyświetleń. Elvis, czyli nasz czworonożny bohater swoją przeuroczą agresją udowadnia, że jest naprawdę uparty i charakterny.

 

Sposób, w jaki kłóci się ze swoją mamą, rozbraja do łez! Zwierzak szczeka, warczy i ze wszystkich sił próbuje pokazać, że to on jest górą i do niego należy ostatnie słowo. Kiedy zauważa, że na jego mamę zupełnie to nie działa, zaczyna skakać i prosić się o atencję. W związku z tym, że nie do końca opanował technikę chodzenia, bezwładnie upada na ziemię. Mimo to pozostaje nieugięty i nie zamierza się poddać. Jego zachowanie wywołuje niekontrolowany atak śmiechu!

  1. Mała krowa uciekła przed okropnym losem. Niesamowite, kto postanowił ją przygarnąć
  2. Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

Szczeniak podbił serca

Internauci, którzy w sieci natrafili na filmik z udziałem zwierzaka, nie potrafili powstrzymać swojego zachwytu. Komentarze ciągnęły się w nieskończoność.

– Wspaniały awanturnik! W przyszłości będzie wspaniałą głową rodziny – napisała jedna z kobiet.

– I jak tu go nie kochać? Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zakupem buldożka… teraz jestem pewna, że to dobry pomysł! – dodała kolejna.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Buldog
Screen z filmiku YouTube

Buldog nie zamierzał ukrywać swojej złości. 

Szczeniak robi wszystko, by postawić na swoim. Wideo jest przezabawne!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż chciał dotknąć ciążowego brzuszka żony. Ich pitbull zareagował natychmiast
  2. Kotka z rują. Jak długo trwa „marcowanie”, i jak je rozpoznać? Odpowiadamy
  3. Dziecko chciało pobawić się z owczarkiem niemieckim. Reakcja zwierzęcia poraża, wszystko nagrano
Poprzedni artykułRandka na kwarantannie? Chłopak wymyślił genialny sposób, by umówić się ze swoją sąsiadką
Następny artykułCzy zakupy online są bezpieczne? Ekspert odpowiada, co powinno się robić z paczkami