Pitbull natychmiastowo zareagował, kiedy pan próbował dotknąć brzuszka jego pani. Reakcja czworonoga była natychmiastowa. Jego czyn został uwieczniony i wrzucony do sieci. Nagranie cieszy się niebywałą popularnością – i ciężko się dziwić!

Pitbulle uznawane są za jedną z najgroźniejszych ras psów na świecie. Okazuje się, że kluczem do sukcesu w ich wychowaniu jest konsekwencja i nieustępliwość. Co więcej, czworonogi te to istoty niezwykle oddane i wierne swojemu właścicielowi. Dla jego dobra są w stanie zrobić niemalże wszystko. Pewien pitbull postanowił zostać nawet prywatnym ochroniarzem swojej ciężarnej właścicielki.

Pitbull pilnował pani

Nie jest tajemnicą, że pojawienie się dziecka w rodzinie wiąże się z ogromną rewolucją w życiu czworonoga. Właśnie dlatego warto przygotowywać go na ten moment jeszcze w tracie ciąży. Zwierzaki, które do tej pory nigdy nie miały styczności z nowo narodzonymi maluszkami, mogą mieć bowiem problem z ich zaakceptowaniem lub zachowaniem odpowiedniej delikatności.

Co ciekawe, psiaki wiedzą o ciąży o wiele wcześniej niż ludzie. Czujność te zawdzięczają wrodzonym instynktom. Zwierzak doskonale rozumie, że jego dotychczasowe życie w mgnieniu oka diametralnie się zmieni. Swoją świadomość komunikuje też przyszłej mamie. Tak też było w przypadku walecznego pitbulla, który w sieci okrzyknięty został mianem prawdziwego bohatera!

Czy pitbull jest niebezpieczny?

Ten krzywdzący osąd odbija się na całym życiu naszych czworonożnych przyjaciół. Pitbull dla swojego ukochanego właściciela jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Poświęcenie to ma być formą podziękowań za wkład w wychowanie i zapewnienie dogodnych warunków życia.

Pitbull swoimi poczynaniami rozkochał w sobie internautów, a liczba 3 milionów wyświetleń jest tego najlepszym dowodem. Zwierzak strzegł brzuszka swojej właścicielki i nie pozwalał go dotknąć nawet jej mężowi. Za każdym razem, gdy facet wyciągał rękę w jej stronę, ten natychmiast podskakiwał i szczekał. Nie obeszło się również bez podgryzania i głośnego warczenia. Pitbull postanowił zostać prywatnym ochroniarzem ciężarnej kobiety!

ZOBACZ NAGRANIE: 

 Z tak oddanym psem nie trzeba się nikogo bać!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Husky po raz pierwszy zobaczył przestraszonego szczeniaka. Chwilę później zrobił najpiękniejszą rzecz, wszystko się nagrało
  2. Weterynarz pomylił leki dla kota. Skutki okazały się katastrofalne
  3. Kto chciałby pogłaskać kotka? Maluch jest wyjątkowym słodziakiem
Poprzedni artykułOtworzyli restaurację ostatni raz przed kwarantanną. Gdy pracownicy spojrzeli na jeden z rachunków, polały się łzy
Następny artykułKrzysztof Jackowski przewidział, jak epidemię zniesie Warszawa. Wie też, jak długo potrwa obecna sytuacja