Było grubo po północy, kiedy na Instagram Marty Manowskiej zawitał nieoczekiwany wpis. Gwiazda z entuzjazmem pochwaliła się planami na nadchodzący czas.

Marta Manowska dopiero co odbywała wakacje, podróżując po najpiękniejszych zakątkach Ameryki. Wyjazd przerwał prowadzony przez nią, sobotni finał „The Voice Senior”. Wszystko wskazuje na to, że teraz znów rzuciła się w wir pracy.

Marta Manowska zamieściła nieoczekiwany wpis na Instagramie. Ogłosiła nowinę

Rajskie widoki Meksyku i Panamy, antyczne ruiny Tulum, czy egzotyczny klimat Panamy i Kostaryki — jeszcze niedawno, wraz z Martą Manowską mogliśmy podziwiać piękno natury i majestatyczne dzieła kultur.

Nie jest tajemnicą, że polska prezenterka uwielbia podróże i kolekcjonowanie niezwykłych doświadczeń. Teraz wróciła do Polski i już zapowiedziała niezwykle interesującą rozmowę na temat swoich wojaży. Wywiadu będziemy mogli posłuchać już w piątek w „Pytaniu na Śniadanie”.

Marta Manowska
Źródło: Instagram/martamanowska

To jednak nie koniec nowin, przekazanych w środku nocy przez celebrytkę. Marta Manowska zapowiedziała też, że w najbliższym czasie pojawią się dwa wspaniałe SPOTY, przy których współpracuje: Pierwszy z okazji urodzin TVP, zaś drugi — związany z nadchodzącą wiosną.

Gwiazda poinformowała też, że czekają ją nagrania aż 4 odcinków nowej serii „Kobiet w drodze”

Przed Martą Manowską pracowity tydzień, do którego wydaje się podchodzić z wielkim entuzjazmem, choć jak przyznaje, nadal odczuwa jet lag po dalekiej podróży.

Jest 00:29, niedawno skończyliśmy, ale ja i tak nie śpię, bo jet lag — pożaliła się na Instagramie.

Jesteście ciekawi nowości, zapowiedzianych przez Martę Manowską?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl