Była żona Radosława Majdana nie była związana z piłkarzem długo. Ich miłość narodziła się bardzo szybko i równie szybko zgasła, ale ich relacje pozostały zaskakująco przyjazne. Co wiadomo o kobiecie, która ze znanym piłkarzem związana była przed Dodą? Czy z byłym mężem wciąż coś ją łączy?

Radosław Majdan jest nie tylko znanym polskim piłkarzem, jest również osobowością medialną. Jego życie prywatne przyciąga więc dużo uwagi. W jakimś stopniu na pewno przyczyniła się do tego jego była żona, Doda. Jednak przed piosenkarką mężczyzna był w związku z kobietą dużo mniej obecną w świecie show-biznesu. Sylwia Majdan po latach utrzymuje dobre kontakty z mężem.

Była żona Radka Majdana

Była żona Radka Majdana to Sylwia Majdan, z domu Koperkiewicz. W 1998 roku poślubiła znanego piłkarza, któremu wpadła w oko podczas konkursu piękności. Ona chciała zostać Miss Ziemii Zachodniopomorskiej, on zasiadał w jury — bardzo szybko zaiskrzyło. 

Niestety, okazało się, że ich związek nie jest w stanie przetrwać zbyt długo. Już po pięciu latach para rozwiodła się, jednak pozostali w jak najlepszych stosunkach. Wciąż mają coś, co ich łączy — była żona zachowała nazwisko Radosława Majdana.

Ile żon miał Radosław Majdan?

Radosław Majdan miał trzy żony. Z pierwszą, Sylwią Majdan rozstał się w 2003 roku, mają jednak dobre stosunki i kobieta zachowała nawet jego nazwisko. Jest projektantką, która ubierała wiele celebrytek, ale też bardzo zamkniętą osobą, która niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. 

Drugą żoną Majdana była Dorota Rabczewska, Doda, z którą w związku małżeńskim piłkarz pozostawał od 2005 do 2008 roku. Ten związek był niezwykłe medialny i przyciągał wiele uwagi. W 2016 roku Majdan ożenił się z Małgorzatą Rozenek, z którą spotyka się od 2013 roku. Obecnie para spodziewa się dziecka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

była żona
instagram.com/sylwiamajdan_private

Sylwia Majdan jest projektantką. 

była żona
instagram.com/r_majdan

Radosław Majdan i Małgorzata spodziewają się dziecka.

była żona
instagram.com/dodaqueen

Z Dodą piłkarz związany był od 2005 do 2008 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?

źródła: se.pl

Poprzedni artykułWeronika Rosati ścięła włosy i przefarbowała się na jasny kolor. Zachwycająca metamorfoza
Następny artykułLabrador przez tydzień dzielnie czekał na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że ten już nie wróci
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego