Chihuahua w ciąży została porzucona przez właścicieli. Już niedługo po tym okazało się, jak bardzo niezwykła jest suczka. Zwierzątko nie zasłużyło na to, by spotkał je taki los, ale na całe szczęście bardzo szybko znalazła kochającą rodzinę, która przygarnęła ją i jej szczenięta. 

LOL została oddana do schroniska, gdy była już w bardzo zaawansowanej ciąży. Jej właściciele z jakiegoś powodu nie mogli lub nie chcieli dłużej zajmować się psem. A może to fakt, że chihuahua miała naprawdę ogromny brzuch ciążowy, tak ich odstraszył? Na całe szczęście, trafiła do miejsca, w którym zapewnienie zwierzętom nowego domu jest zawsze priorytetem.

Chihuahua była w ciąży

Niedługo po tym, jak została porzucona, LOL znalazła nowy, kochający dom. Adoptowała ją kochająca rodzina z dwoma córkami. W ich właśnie domu, chihuahua urodziła. Wtedy dopiero jej właścicielom opadły szczęki. Nikt nie spodziewał się, że może wydarzyć się coś takiego. Jak się okazało, LOL jest naprawdę niezwykłym psem. 

Chihuahua urodziła w Dzień Szczeniaka i rzeczywiście, szczeniaków tego dnia nie zabrakło. Ta rasa psów jest malutka i zazwyczaj suczki rodzą trzy do czterech szczeniąt w miocie. LOL zaskoczyła swoich właścicieli, sprowadzając na świat piątkę tych maluchów. Jednak, jak się okazało, to nie był koniec niespodzianek.

Chihuahua zaskoczyła wszystkich

LOL wciąż rodziła. Ku zdumieniu swojej nowej rodziny, suczka urodziła kolejnym pięcioro szczeniąt. Było ich w sumie dziesięć, czyli tyle ile wynosił rekord Guinnessa dla ilości szczeniąt chihuahua w jednym miocie. Jej opiekunowie oczyścili psa i nakarmili go, po czym poszli spać. 

Następnego dnia rano, kiedy przyszli sprawdzić co u nowych członków rodziny, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zastanawiali się, czy wzrok ich nie myli, ale nie! Szczeniąt było z pewnością jedenaście. Po tym, jak jej właściciele poszli spać, LOL urodziła jeszcze jednego szczeniaczka. Teraz to jej należy się tytuł rekordzistki.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Golden retriever pobił rekord Guinnessa. Jego niezwykła umiejętność wprawia w osłupienie
  2. Urocze zwierzaki na miłe zakończenie poniedziałku. Ucieszą się z serduszek
  3. Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile
Poprzedni artykułByły mąż Joanny Liszowskiej zdradził powód rozstania. Milioner ujawnił całą prawdę szwedzkim mediom
Następny artykułMatka porzuciła go na śmietniku. Po latach odnalazł ją, aby powiedzieć jedno zdanie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.