Golden retriever dzięki swojemu nietypowemu talentowi pobił rekord Guinnessa. Niezwykła umiejętność, którą posiada czworonóg, wprawia w osłupienie. Internauci, którzy natrafili w sieci na jego poczynania… byli bezlitośni. Ich zdaniem właściciele znęcają się nad zwierzakiem i nie rozumieją, że to jego pasja, która sprawia mu mnóstwo przyjemności. 

Psiaki rasy golden retreiver od jakiegoś czasu w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Mimo że do pewnego momentu widywane były tylko na ekranach telewizyjnych, jako psy występujące w reklamach, teraz coraz częściej stają się pełnoprawnymi członkami rodziny. Okazuje się, że czworonogi oprócz łagodnego usposobienia mogą poszczycić się też… wieloma talentami. Ten psiak pobił rekord Guinnessa!

Golden retriever pobił rekord 

Finley, ponieważ tak nazywa się pies rasy golden retriever, może pochwalić się bardzo nietypową i wyjątkową umiejętnością. Nie ulega wątpliwości, że zwierzaki te uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, biegać i aportować. Rzucanie najróżniejszego rodzaju przedmiotów, które muszą złapać, mogłoby dla nich trwać w nieskończoność.

To właśnie w trakcie takich zabaw córka właścicieli czworonoga zwróciła uwagę, że dwuletni wówczas psiak, wziął do pyszczka imponującą liczbę piłeczek tenisowych. Było ich bowiem aż 4! Obecnie 6-letni pies, dzięki specjalnemu szkoleniu, znacznie poszerzył swoje umiejętności, przez co liczba ta jeszcze skoczyła do góry.

Zwierzak mieści w pyszczku imponującą liczbę piłeczek

Rodzina postanowiła rozwijać talenty swojego czworonoga. To właśnie dzięki temu zwierzak jest w stanie wziąć do pyszczka aż 6 piłeczek. Tym samym pobił dotychczasowego rekordzistę, którego liczba wynosiła 5 piłeczek tenisowych.

– Kontaktowaliśmy się z przedstawicielami organizacji, która zajmuje się nowymi rekordami, ale procedury są bardzo ściśle określone i talent naszego pupila nie został na razie oficjalnie uznany – wspominają właściciele Finleya. 

Mimo że oficjalnie rekord nie został jeszcze uznany, dla swoich właścicieli zwierzak jest niekwestionowanym zwycięzcą. Jednak jego poczynania niekoniecznie przydały do gustu internautom. Ich zdaniem właściciele zamęczają zwierzaka.

ZOBACZ TUTAJ ZDJĘCIE I NAGRANIE Z UDZIAŁEM PSIAKA:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Golden Retriever
instagram.com @finnyboymolloy

Psiak potrafi zmieścić w pyszczku aż sześć piłeczek tenisowych.


ZOBACZ TEŻ:

  1. Chihuahua i mops doczekali się szczeniaków. Wygląd psiaków jest niczym z innej planety
  2. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  3. Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile
  4. Zdjęcia największego pitbulla na świecie robią wrażenie. Jest gigantyczny
  5. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Kota. Pokażmy mruczkom całą naszą miłość
  6. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę

Źródło: wprost.pl

Poprzedni artykułDziewczynka znalazła ukrytą w sklepie kopertę. Gdy pokazała ją mamie, ta aż wstrzymała oddech
Następny artykułJarosław Bieniuk stanie przed sądem. Postawiono mu zarzuty
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.