Owczarek niemiecki i nagranie z jego udziałem podbijają Internet. Okazuje się, że psy mają ogromne serca i czującą duszę. Niby każdy o tym wie, szczególnie jeśli jest posiadaczem czworonogów, jednak rzadko kiedy pamiętamy o tym, jak głęboko czują zwierzęta. A jeszcze częściej zapominamy, jak intensywnie potrafią te uczucia wyrażać. 

Owczarek niemiecki to bardzo inteligentna rasa. To, co cechuje te psy to duża wierność wobec swojej rodziny. Owczarki bywają nieufne wobec obcych, podczas gdy dla najbliższych mają całe swoje serce. Dlatego właśnie to wideo jest aż tak wzruszające.

Owczarek niemiecki myśli, że jego przyjaciel nie żyje

Czworonóg zauważa swojego przyjaciela, innego psa, który leży na ziemi bez ruchu. Pies podchodzi i zaczyna budzić białego czworonoga, jednak bez skutku. Owczarek uważa, że jego przyjaciel nie żyje. Załamane zwierzę okazuje swój ból poprzez pisk, kładzie swoją głowę na ciele białego psa i stara się go pocieszyć. To wideo wyciska prawdziwe łzy.

W rzeczywistości przyjaciel owczarka żyje. Jest po prostu po zabiegu i trwa cały czas w znieczuleniu, z którego niedługo się obudzi. Pies jednak nie rozumie tego i zaczyna wyć z rozpaczy.

Wzruszające serce psa

To zachowanie pokazuje wszystkim tym, którzy uważają, że zwierzęta mają niższe uczucia (naprawdę tacy istnieją!), że są w błędzie. Pies czuje tak samo jak człowiek. Przez to, że nie wyraża tego za pomocą słów, tylko zachowania, trudnej jest to dostrzec. Zrozumienie tego spowoduje, że znajdziemy niesamowite porozumienie z naszymi czworonogami.

Wideo z niesamowitym psem, który opłakuje swojego przyjaciela, było wyświetlone przez ponad 40 tysięcy osób. Ten filmik udowadnia, że pies trwa przy swoich najbliższych do końca i jest najwierniejszym z przyjaciół.

ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO:

To wideo wzruszyło mnóstwo widzów. 

owczarek niemiecki
youtube.com/ViralHog

Nagranie płaczącego owczarka obiegło cały internet. Najgorsze jest to, że w żaden sposób nie dało się psu wytłumaczyć, że jego przyjaciel ma się dobrze.

owczarek niemiecki
unsplash.com/Gerrie van der Walt

Owczarki niemieckie to bardzo silne osobowościowo psy. Są nieufne wobec obcych, ale swoją rodzinę kochają nad życie.

owczarek niemiecki
unsplash.com/Christopher Stark

Te psy mają serce na łapie. Owczarek z filmiku wzrusza do łez.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezdomny pies miesiącami błąkał się po mrozie. Kiedy w końcu ktoś do niego podchodzi, reakcja zwierzaka powala
  2. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  3. Zdjęcia największego pitbulla na świecie robią wrażenie. Jest gigantyczny
  4. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Kota. Pokażmy mruczkom całą naszą miłość
  5. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  6. Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

Poprzedni artykułPamiętacie Alicję Janosz? Po latach wróciła z zaskakującymi informacjami, czym się zajmowała?
Następny artykułDziecko od dłuższego czasu chorowało. Mama poznała powód, kiedy zajrzała do jego kubeczka
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.