Choroba legendarnej aktorki martwi jej fanów. Gwiazda trafiła do szpitala w nocy. Z informacji, do których dotarły media, wynika, że jej stan jest ciężki. Słowa wsparcia płyną z całego świata. Widzowie uwielbiają jej role i nie wyobrażają sobie, że mogliby nie zobaczyć jej w kolejnych produkcjach.

Stacja BFM TV informuje, że Catherine Deneuve w poważnym stanie została przewieziona do szpitala. Informacja miała zostać potwierdzona w rozmowie z najbliższymi aktorki. Choroba gwiazdy sprawiła, że przerwane zostały zdjęcia do najnowszego filmu z jej udziałem De son vivant.

Choroba gwiazdy. Catherine Deneuve trafiła do szpitala

Według zagranicznych mediów zły stan zdrowia aktorki spowodowany jest przemęczeniem. Nie jest tajemnicą, że 76-letnia gwiazda dużo pracuje i ma bardzo napięty grafik. Do szpitala miała trafić w nocy z 5 na 6 listopada, lekarze przeprowadzają konieczne badania i starają się, aby Catherine Deneuve odzyskała siły.

choroba
fot. screen YouTube C à vous

Catherine Deneuve od wielu lat jest bardzo aktywna zawodowo. Zagrała w wielu filmach, dzięki czemu okrzyknięto ją pierwszą damą francuskiego kina. W ostatnim czasie, poza pracą nad filmem, pojawiała się na festiwalach we Francji i we Włoszech.

Gdzie grała Catherine Deneuve?

Catherine Deneuve grała w najważniejszych francuskich filmach, od wielu lat uznawana jest za ikonę ojczystego kina. W 1965 roku otrzymała rolę w dramacie Wstręt Romana Polańskiego. Dwa lata później zagrała w Piękności dnia, co przyniosło jej ogromną sławę. Występowała też w produkcjach takich jak 8 kobietDwie kobiety, Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości, D’Artagnan.

choroba
fot. screen YouTube C à vous

Gwiazda jest jedną z twarzy Chanel i Yves Saint Laurent. Catherine Deneuve angażuje się w pomoc potrzebującym, jest ambasadorką UNESCO. Premiera najnowszego filmu z jej udziałem De son vivant planowana jest na przyszły rok. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Córka legendarnego aktora wyjawiła prawdę o ojcu. Po latach na jaw wyszły dotąd nieznane nikomu fakty
  3. Kuba Wojewódzki całuje się z hollywoodzkim aktorem. Wszystko na oczach milionów Polaków
  4. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykuł,,I woke up like this”. 4 koszule nocne na jesienny wieczór od Vanilla Night & Day
Następny artykułMetaliczne plecaki, które dodadzą błysku każdej stylizacji. Pokochały je gwiazdy
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.