Córka Natalii Kukulskiej ma szansę pojawić się na jednej z najbardziej znanych polskich scen i oddać hołd swojej nieżyjącej babci, Annie Jantar. Czy młoda wokalistka wystąpi w Opolu? Wszystko na to wskazuje.
 
Natalia Kukulska to niezwykle utalentowana piosenka, która swoją karierę muzyczną zaczęła już jako dziecko. Teraz jej córka, Anna może oddać cześć swojej babci, i jednej z najbardziej cenionych piosenkarek w historii polski — Annie Jantar. Czy usłyszymy jej głos na scenie w Opolu? 

Córka Natalii Kukulskiej

Córka Natalii Kukulskiej, Anna Dąbrówka, ma zaledwie 14 lat, ale już została wokalistką, która swoim głosem potrafi oczarować najbardziej wybrednych słuchaczy. Nic dziwnego, dziewczynka muzyczny talent ma we krwi. Ania od lat szlifuje swoje artystyczne zdolności i uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej. Nagrania, na których możemy podziwiać jej wokal, zbierają masę przychylnych komentarzy i komplementów.
 
Teraz, wokół nastolatki zrobiło się jeszcze głośniej, ponieważ zbliża się koncert Opolskich Debiutów, który w całości ma być poświęcony nieżyjącej babci dziewczynki, Annie Jantar. Każdy zastanawia się, czy zdolna córka Natalii Kukulskiej pojawi się na scenie. 
 

Czy córka Natalii Kukulskiej wystąpi w Opolu?

Córka Natalii Kukulskiej bardzo by chciała wystąpić w Opolu, a przynajmniej wynika tak z tygodnika Na żywo. Występu domagają się również fani znanej artystki. Wszyscy marzą o tym, by usłyszeć choć jedną piosenką Anny Jantar w wykonaniu jej wnuczki. Czy do tego dojdzie? Przekonamy się za kilka miesięcy. Wiadomo, że najwięcej do powiedzenia mają w tej kwestii rodzice 14-latki. Czy Natalia Kukulska będzie chroniła Anię, tak jak robił to jej tata, czy jednak stwierdzi, że córka jest na tyle dojrzała, by stanąć na scenie? Przypominamy, że Jarosław Kukulski w trosce o dzieciństwo Natalii Kukulskiej przerwał jej dziecięcą karierę muzyczną. 

Anna Dąbrówka to nie jedyne utalentowane dziecko gwiazdy. 19-letni syn słynnej piosenkarki poszedł w ślady swojego taty i gra na perkusji oraz, wraz z kolegami, tworzy zespół muzyczny. Ciekawe, czy 3-letnia Laura też postanowi związać się z muzyką

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/natalia.kukulska

Córka Natalii Kukulskiej jest niezwykle utalentowana. 

córka
instagram.com/natalia.kukulska

Jan, 19-syn piosenkarki, poszedł w ślady ojca i gra na perkusji.

Widać, że Natalia Kukulska ma niezwykle szczęśliwą rodzinę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  3. Gołąbki według staropolskiego przepisu. Nie znajdziesz go w książkach kucharskich
  4. Ciężarna kobieta poszła na USG. Kiedy ujrzała, co robią bliźniaki w jej brzuchu, odebrało jej mowę
  5. Najpiękniejsze znaki zodiaku. Tylko 3 z nich onieśmielają urodą
  6. Niezwykła Nel z „W pustyni i w puszczy” została dziewczyną do towarzystwa. Miał być wielki powrót, a jest skandal

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułŚmiano się z niego, że jest za brzydki dla swojej ukochanej. Teraz zmienił się nie do poznania
Następny artykułSmak dzieciństwa. Chleb ze smalcem i ogórkiem. Nutella PRL-u
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.