Córka gwiazdy TVN już nie jest pod jej stałą opieką. Kobieta opublikowała oświadczenie po tym, jak internauci dopytywali, co stało się z kilkuletnią dziewczynką. Wcześniej jej zdjęcia regularnie pojawiały się na profilu mamy. Okazuje się, że teraz mieszka z tatą.

Karolina Brigitte Plachimowicz ogłosiła, że jej córka zmieniła miejsce zamieszkania. Gwiazda Projektu Lady tłumaczy, że myśli o przyszłości dziecka i to najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć. Spodziewa się też krytyki z tego powodu, ale jak twierdzi, jest na nią przygotowana.

TVN: córka Karoliny Plachimowicz mieszka z tatą

Karolina Plachimowicz chętnie dzieli się z internautami szczegółami ze swojego życia. Jeszcze do niedawna córka pojawiała się niemal na każdym jej zdjęciu, jednak jakiś czas temu zniknęła. Teraz Karolina postanowiła wyjaśnić sytuację.

-Nie jest to żadna decyzja podjęta przez sąd, tylko taka, którą podjęłam ja. Wiem, że przy nim będzie jej lepiej, dlatego podjęłam tak drastyczną decyzję. Możecie mnie osądzać, ale podjęłam najlepszą decyzję dla mojej córki. Muszę myśleć o przyszłości dziecka – napisała na InstaStories.

córka
instagram.com/karolina_plachimowicz

Gwiazda Projektu Lady zapewnia, że decyzja nie była łatwa, ale musiała ją podjąć. Jest przekonana, że to najlepsze co mogła zrobić dla córki. Internauci są zaskoczeni, ale starają się ją zrozumieć.

Kim jest Karolina Plachimowicz?

Karolina Plachimowicz jest uczestniczką drugiej edycji programu Projekt Lady. Pochodzi z Rzepina, zajmuje się doczepianiem włosów. Do programu dołączyła, bo chciała stać się bardziej odpowiedzialna i skończyć z życiem nastolatki.

Skąpe i wydekoltowane ubrania to sposób Karoliny na zwrócenie na siebie uwagi. Nie lubi brać świata na poważnie, bo wówczas bardzo się stresuje. Ale nie oznacza to, że nie podejmuje wyzwań. Wręcz przeciwnie jest bardzo wytrwała i po każdym kolejnym upadku, podnosi się, otrzepuje i walczy o swoje marzenia. Jej autorytetem jest papież Jan Paweł II – czytamy na tvn.pl.

córka
instagram.com/karolina_plachimowicz

Z dalszego opisu możemy się dowiedzieć, że Karolina jest rozrzutna i wybuchowa, ale też zaradna. Chce być kobietą na poziomie i myśli o pisaniu książek. W ostatnim czasie zasłynęła z szeregu operacji plastycznych, które dokładnie relacjonuje na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 22-letnia piosenkarka miała u stóp cały świat. Karierę przerwał tragiczny wypadek, po nim jej mąż uciekł z Polski
  3. Polska gwiazda jest w ciąży. Tak przynajmniej twierdzi jej… teściowa
  4. Marcin Meller opublikował zdjęcia z młodości. Przyjaźnił się ze słynną dziennikarką
  5. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  6. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył, co zrobiła kobieta, natychmiast wezwał policję
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.