Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Małysza nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła się na jednym zdjęciu. Rodzice chcieli ją chronić
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.09.2021 00:33

Córka Małysza nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła się na jednym zdjęciu. Rodzice chcieli ją chronić

Adam Małysz może być dumny ze swojej rodziny. Jego żona Iza robi furorę w „Tańcu z gwiazdami”, a córka wyrosła na wspaniałą kobietę: niedługo weźmie ślub i nie boi się dziennikarzy. Karolina Małysz opowiedziała jednak, co spotkało ją w przeszłości.

Córka Adama Małysza ostatnio coraz częściej pojawia się w mediach. Aktywnie prowadzi swoje kanały społecznościowe – jej konto na Instagramie obserwuje ponad 21 tysięcy osób. Karolina chętnie też udziela wywiadów. Ale czy zawsze tak było?

Karolina Małysz o mediach: „Byłam w szoku!”

Karolina Małysz bardzo długo ukrywała się przed fotoreporterami i dziennikarzami. Oni interesowali się przede wszystkim jej słynnym ojcem, Adamem MałyszemOrłem z Wisły, mistrzem skoków narciarskich, wielokrotnym medalistą na niezliczonych zawodach sportowych.

Dlatego córka Małysza była bardzo zaskoczona, kiedy w pewnym momencie media zainteresowały się nią, a nie jej ojcem. W wywiadzie dla portalu sportowefakty.wp.pl wspomina tamten moment:

– Kiedy media pierwszy raz skorzystały z mojego zdjęcia, byłam w szoku. Przez lata moi rodzice starali się mnie chronić, rzadko eksponowali. Mnie też do tego nigdy nie ciągnęło. Pytałam rodziców, skąd to zainteresowanie mną, przecież nie jestem nikim sławnym.

Karolina dodała jednak, że nie było to bardzo przykre doznanie, po prostu – zaskakujące i nowe. Tym bardziej że Adam i Iza Małysz pomagali chronić jej prywatność. Nie chcieli, by ich córeczka trafiła na nagłówki tabloidów.

Karolina Małysz dodaje, że czasem to, co widzi o sobie w gazetach albo o czym czyta w internecie, trochę ją boli. Jest nieśmiała i przejmuje się opinią innych:

– Mocno przeżywam każdy artykuł w serwisach plotkarskich na mój temat. Tak samo jest z komentarzami pod tekstami. Ludzie wypowiadają się np. o moim wyglądzie.

Kobieta ma na szczęście oparcie w swoim narzeczonym. Partner Karoliny Małysz pomaga jej nie przejmować się nieprzychylnymi komentarzami.

Źródło: sport.se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Córka Adam Małysza przekazała radosne wieści