Michał Wiśniewski pojawiał się na scenie u boku wielu znamienitych artystów. Wczoraj zaliczył jednak zupełnie wyjątkowy i niewykluczone, że dla niego samego najważniejszy duet. Zaśpiewał bowiem razem ze swoją córką, Etiennette.

Obydwoje wystąpili na wydarzeniu organizowanym przez Fundację Polsat, które miało miejsce w Skierniewicach.

Michał Wiśniewski w duecie z córką

Całe wydarzenie miało charakter charytatywny i zostało zorganizowane w Skierniewicach dlatego, że Fundacja Polsat wyremontowała oddział dziecięcy tamtejszego szpitala. Przy okazji koncert połączono z obchodami Dnia Dziecka. Właśnie dlatego artyści pojawiający się na scenie śpiewali piosenki dla najmłodszych, a czasem nawet sami angażowali do tego swoje dzieci, jak właśnie Michał Wiśniewski.

Wokalista już wcześniej anonsował, że może wystąpić z córką, ponieważ na swojego Instagrama wrzucał zdjęcia z prób studyjnych, na których wspólnie z nią stał przed mikrofonem. Treningi przyniosły rezultat, bo występ wyszedł świetnie, a córka piosenkarza była szczególnie chwalona. Internauci, niejako dając pstryczek w nos Wiśniewskiemu, komentowali wykon, twierdząc, że Etienette śpiewał ładniej od swojego ojca.

Michał Wiśniewski ostatnimi czasy angażuje się w bardzo wiele wydarzeń. Całkiem niedawno pojawił się przecież na Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie, na którym wystąpił wraz z Dodą, w ramach świętowania 20-lecia jej kariery. Razem z nią zaśpiewał „Nie daj się”.

Mało tego, wczoraj transmitowany był jeszcze jeden koncert z jego udziałem. Lidera „Ich Troje” można było więc oglądać niemal równolegle na dwóch kanałach. Zaśpiewał także na wydarzeniu „Dla Ciebie, Mamo”, które Telewizja Polska wyprawiła z okazji Dnia Matki.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Koncert „Dla Ciebie, mamo”. Na scenie padły poruszające słowa o Ukrainie, polały się łzy.
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl