Trwa sezon koncertowy, a Krzysztof Cugowski, jako legendarna gwiazda polskiej muzyki ma za sobą całą serię występów i koncertów. Nieoczekiwanie wśród wpisów i relacji z koncertów pojawiło się zupełnie nowe zdjęcie. Artysta zrobił sobie wakacje.

Ostatnie miesiące były niezwykle owocne dla byłego wokalisty Budki Suflera. Na Instagramie gwiazdora masowo zaczęły pojawiać się zdjęcia ze scen w całej Polsce. I choć sezon wakacyjny nie dobiegł jeszcze końca, wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Cugowski postanowił zrobić sobie przerwę.

Krzysztof Cugowski ma za sobą intensywny czas

Widzowie TVP nadal wspominają pamiętny występ w Opolu. Krzysztof Cugowski wyszedł na scenę, a kiedy zabrzmiał kultowy przebój „Jest taki stary dom”, wiele osób miało łzy w oczach.

W następnych miesiącach artysta wystąpił m.in. w Radomiu, Krakowie, Starogardzie, Kleszczewie, czy Zduńskiej Dobrowie, gdzie spotkał się nawet z innym uwielbianym wokalistą, Dawidem Kwiatkowskim. W międzyczasie świętował 24. urodziny najmłodszego syna — Chrisa. Trzeba przyznać, że lista zadań byłego wokalisty Budki Suflera w ostatnich miesiącach przedstawiała się dość imponująco.

Obecnie gwiazdor koncertuje z Zespołem Mistrzów. Nowy projekt muzyka zrzesza wybitnych muzyków ze świata rocka i jazzu. Krzysztof Cugowski obecnie koncertuje wraz z Jackiem Królikiem, Cezarym Konradem, Robertem Kubiszynem i Tomaszem Kałwakiem.

Krzysztof Cugowski robi sobie wakacje? Bierze oddech przed nadchodzącymi występami

Teraz, po całych miesiącach intensywnej pracy Krzysztof Cugowski postanowił zrobić sobie małe wakacje. Myli się jednak ten, kto spodziewał się zobaczyć artystę, rozłożonego z leżakiem w zachwycającym, różanym ogrodzie, którym chwalił się kilka miesięcy temu. Zamiast tego „król polskiej sceny” zasiadł tam, gdzie widziałoby go wielu fanów — na prawdziwym, pozłacanym tronie.

Siedzimy… nic się nie dzieje… Ale to stan przejściowy i krótki, bo już niebawem spotykamy się w trasie – zapowiedział. 

Wokalista już teraz zaznacza, że po krótkich wakacjach czeka go „sierpień w trasie”, a spokój jest tylko tymczasowy. I rzeczywiście, już 13 sierpnia odbędzie się koncert w Żywcu. Co ciekawe, w drugiej połowie sierpnia charakterystyczny głos gwiazdy usłyszy także Chicago.

Na razie jednak korzysta w chwili relaksu. Zdaniem fanów — słusznie.

– Czasem trzeba trochę odpocząć, aby potem ruszyć w dalszą trasę koncertową. Chyba dobrze myślę, panie Krzysztofie – czytamy pod wpisem. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Wojciecha Cugowskiego pójdzie w ślady ojca i dziadka? Krzysztof Cugowski może pękać z dumy
  2. Bieniuk pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie Przybylskiej. Ogromne wzruszenie 3. Myślała, że pokonała chorobę, niewielu wie, czym zajmowała się przed śmiercią. Odeszła nagle 3 lata temu

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl