Trzeba przyznać, że Dagmara Kaźmierska potrafi zaskoczyć swoich fanów. Teraz jednak do sieci wyciekło nagranie, które podgrzało atmosferę i mogło wywołać rumieniec u niejednego internauty. „Królowa życia” pokazała brzuch. W komentarzach posypały się słowa zachwytu.

Patrząc na zdjęcia i filmy zamieszczane na Instagramie, trudno uwierzyć, że Dagmara Kaźmierska powoli zbliża się do pięćdziesiątki. „Królowa życia” wywołuje tyleż kontrowersji, ile podziwu, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd.

Niejednokrotnie już pokazywała się w bogato zdobionych złotem i cekinami stylizacjach, eksponujących jej bujne kształty i nienaganną figurę. O ile jednak ekscentryczna gwiazda nie stroni od emanujących seksapilem głębokich dekoltów, o tyle trudno znaleźć w mediach zdjęcie, na którym pokazuje więcej ciała.

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch. W komentarzach zawrzało

Dresowe komplety, suknie, futrzane szale, a jeśli kostium kąpielowy — to tylko od biustu w górę. Aż do tej pory Dagmara Kaźmierska bardzo niechętnie chwaliła się odsłoniętym ciałem, choć niektóre fotografie jasno wskazywały, że jej figura mogłaby być powodem do dumy.

Tymczasem na TikToku pojawiło się zaskakujące nagranie. Profil queendboutique udostępnił filmik, na którym „Królowa życia” zwróciła się do wszystkich fanek, prezentując idealny strój na letnie, wieczorne szaleństwo.

– Dziewczyny, żeby nie było płaczu — to jest czarny top, do tego piękna, satynowa do kompletu spódniczka. Tutaj złote cyrkonie, tam złote cyrkonie i wyglądamy jak egipskie tancerki – zareklamowała śpiewająco.

I choć komplet z pewnością wzbudził zachwyt, uwagę internautów zwróciło coś innego. Stylizacja odsłoniła brzuch „Królowej”, który okazał się… wspaniale wyrzeźbiony i zdumiewająco smukły. Trudno uwierzyć, że tak wygląda talia 47-letniej kobiety.

Pani Dagmarko co za zarys brzuszka! Pięknie, sześciopak się robi – zachwycała się jedna z fanek.

Jak malowany – poparła inna.

Pięknie Pani wygląda. Tylko pozazdrościć figury.

Nie wiadomo, czy Dagmara Kaźmierska uczęszcza na siłownię. Pewne jest jednak, że gwiazda ma w sobie gen wiecznej młodości, który z pewnością wspierany jest przez niemałą fortunę. Taka jest widać uroda „Królowej życia”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. „Pytanie na śniadanie”: Kurzajewski nie prowadzi odcinka z Cichopek. Zaskakujące, kogo zobaczyli widzowie
  3. Mąż zdradził Katarzynę Łaniewską. Trudno uwierzyć, co działo się później w życiu gwiazdy „Plebanii”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl