Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska na zdjęciu sprzed 25 lat. „Człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 19.12.2020 15:14

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu sprzed 25 lat. „Człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu”

Dagmara Kaźmierska
TRICOLORS/East News

Dagmara Kaźmierska znana jest nie tylko ze swojego królewskiego życia i kolorowych stylizacji, lecz także mocnego i pięknie wykonywanego makijażu, który podkreśla jej walory. Jednak gwiazda wspomina, że nie zawsze tak było. Boże, gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu.

Odkąd Dagmara Kaźmierska wystąpiła w programie TTV Królowe życia, szybko zyskała status gwiazdy. Celebrytka chętnie udziela się w swoich mediach społecznościowych, na których pokazuje nieco inne życie niż to, które znamy z telewizji.

Dagmara Kaźmierska: młodość

Przeszłość i młodość jest niektórym jej fanom doskonale znana. Celebrytka nie wstydzi się otwarcie mówić o swoich problemach z prawem i tym, że kiedyś wyrok musiała odsiedzieć w więzieniu. Znacznie odbiło się to jej relacjach z synem, które teraz są wzorowe.

Jednak zawsze podkreśla, że te czasy ma już dawno za sobą, a teraz jest zupełnie inną osobą. W programie TTV często powtarza, jak ważny jest dla niej Bóg, a w jednym z odcinków mogliśmy nawet oglądać, jak idzie na pielgrzymkę.

Widać, że królowa życia lubi wracać wspomnieniami do swojej młodości, ale tylko w tych pozytywnych aspektach. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, którym przywołała miłe wspomnienia z podróży do Stambułu. Fotografia powstała w 1995 roku.

Jak widać na załączonym obrazku, kobiety lubią brąz, a słońce o tym wie. Kobiety lubią brąz, solara grzeje się – czytamy wpis Dagmary, która zawsze ma do siebie ogromny dystans i nie pierwszy raz żartuje ze swojego wyglądu. Niedawno pokazała nawet zdjęcie wykonane po porodzie.

Dagmara Kaźmierska kiedyś

Na zdjęciu sprzed 25 lat Dagmara Kaźmierska ma ciemne loki i jest mocno opalona. Jak sama zwróciła uwagę, nie potrzebowała wtedy makijażu, podkreślała jedynie usta. Dziś sprawa wygląda zupełnie inaczej, widok celebrytki w naturalnej wersji jest rzadkością.

Gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu. A teraz dzień musi od szpachli zaczynać – napisała.

Fani są zachwyceni fotografią, którą podzieliła się z nimi Dagmara. Niektórzy z nich zauważyli, że na starych zdjęciach bardzo przypomina swojego syna Conana, który jest jej największą dumą.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy uczestniczka programu TTV wyznała, że nie tylko nie dbała wtedy o makijaż, ale nawet bujne loki miała naturalne. Czy Dagmara Kaźmierska wróci do brązu? Na to raczej nie możemy liczyć. Królowa życia stwierdziła, że ma już za dużo siwych włosów, aby zdecydować się na ciemniejszy kolor.

Zobacz zdjęcia:

Dagmara Kaźmierska

Tak Dagmara Kaźmierska wyglądała w 1995 roku.

dagmara kaźmierska

To nie pierwszy raz, kiedy pokazała zdjęcie z przeszłości.

Dagmara Kaźmierska

Dziś nie zamierza wracać do dawnego koloru włosów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: