Daria Marx przegrała z Krystianem Ochmanem w krajowych preselekcjach do Konkursu Eurowizji. Zajęła wtedy drugie miejsce, choć była uważana za faworytkę. Teraz wyznała, co sądzi o występie swojego rywala.

Gwiazda ma za sobą naukę w London College of Music oraz pokaz śpiewu przed szwedzką rodziną królewską. Jej singiel „Paranoia” okazał się hitem, a ona sama – faworytką do zostania reprezentantką Polski na Eurowizji.

Co Daria Marx sądzi o Krystianie Ochmanie?

Preselekcje do Eurowizji odbyły się 19 lutego 2022, podczas koncertu „Tu bije serce Europy!” na TVP2. Daria zajęła tam 2. miejsce, otrzymując 39% głosów, podczas gdy Ochman zdobył ich aż 51 procent.

W rozmowie z portalem Pomponik gwiazda wyznała, co sądzi o występie Krystiana Ochmana. Sam występ ocenia bardzo dobrze, ma jedynie żal do ukraińskiego jury, które nie przyznało Polsce żadnego punktu.

Mamy być z czego dumni. Pomimo słabego wyniku, uważam, że naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Występ wypadł bardzo dobrze. Szkoda jednak z tą Ukrainą – wyznała Marcinkowska.

Co więcej, Daria dodała, że reprezentant Polski w Turynie wypadł jeszcze lepiej, niż podczas koncertu preselekcyjnego na TVP2. Szczególnie spodobał się jej występ tancerek:

Występ Krystiana był lepszy niż na preselekcjach. Tancerki były bardzo ciekawe, takie w maskach. Naprawdę był to taki fajny kontrast. Z jednej strony była to ballada, a z drugiej działo się na scenie coś ciekawego – ogłosiła.

Z kolei w rozmowie z serwisem Pudelek wokalistka wyznała, że nie czuje zazdrości wobec Ochmana:

Oczywiście, że sobie to wizualizowałam, ale każdy ma swoje miejsce, niczego nie zazdroszczę. Dobrze bawiłam się na swoim koncercie, a myślę, że Eurowizja to byłby też dla mnie jakiś poziom stresu – oceniła.

Zobacz film i zdjęcia:

Źródło: Pomponik, Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?