Dawid Kwiatkowski zapowiedział, że w jego życiu nadchodzą wielkie zmiany, które wymusiły na nim zrezygnowanie z pewnych działań. Słowa artysty mogły rozczarować wielu fanów. W relacji na Instagramie zwrócił się do wszystkich, ogłaszając koniec. 

Nie wiadomo, kiedy z debiutującego idola nastolatek Dawid Kwiatkowski stał się jedną z najbardziej ikonicznych postaci polskiej sceny. Wokalista ma już na koncie kilkanaście nagród i nominacji, a także jedną platynową płytę i dwie złote. Jego koncerty wywołują wielkie emocje, a podczas jubileuszu Dody, jako gość honorowy zaśpiewał wraz z nią utwór „Mam tylko ciebie”.

Niedawno gwiazdor ogłosił, że letni sezon koncertowy dobiegł już końca. Fani z żalem przyjęli tę wiadomość, jednak z nadzieją patrzyli na jesienno-zimową rozpiskę. Teraz jednak na Instagramie piosenkarza pojawiła się zaskakująca informacja.

Dawid Kwiatkowski ogłasza koniec. Słowa artysty mogły rozczarować fanów

Dawid Kwiatkowski słynie z niezwykłej dbałości o kontakty z publicznością. Już od 9 lat jest zaangażowany w tworzenie „Strefy Twórczej”, która umożliwiała fanom spędzenie czasu z idolem nie tylko z perspektywy widza. Latem i zimą organizowane były obozy, podczas których odbywały się warsztaty wokalne, aktorskie, taneczne i dziennikarskie.

Juror „The Voice Kids” stał się niejako patronem licznych młodych talentów, a dzięki jego zaangażowaniu wielu młodych ludzi mogło rozwinąć swoje umiejętności i postawić krok w stronę własnej kariery. Turnusy wieńczyły finałowe koncerty, a inicjatywa jak dotąd spotykała się z niezwykle pozytywnym odbiorem.

Mimo iżwakacje dopiero się skończyły, fani już marzyli o uczestnictwie w kolejnych, letnich obozach. Niestety, informacja, którą właśnie przekazał artysta mogła ostudzić ich zapał. Na Instastory serdecznie zaprosił wszystkich na zimową edycję, jednak zaznaczył, że będzie to jedno z ostatnich tego typu spotkań. Dawid Kwiatkowski przekazał, że działania „Strefy Twórczej” zbliżają się do końca. Skąd ta nagła decyzja?

Dawid Kwiatkowski rezygnuje ze „Strefy Twórczej”. To już ostatnie edycje

– W przyszłym roku zamierzam wprowadzić kilka dużych zmian w moim życiu. To jedna z nich. Co roku od 9 lat łącznie prawie dwa miesiące poświęcałem tym obozom oraz ludziom głodnym pasji i rozwoju […] Odpowiedź jest prosta — moje plany zawodowe związane z muzyką i tym, co szykuję dla moich fanów nie pozwolą mi, chociażby pod względem czasowym, z należytą dbałością i zaangażowaniem organizować tych obozów – wyjaśnił Dawid Kwiatkowski.

Wygląda na to, że gwiazdor uznał, iż najwyższa pora iść dalej — sięgać po kolejne sukcesy, zamiast bazować na dotychczasowych. Jego słowa, choć mogły rozczarować wiele osób, mogą być zwiastunem nowych, niezwykłych doświadczeń, także dla widowni.

– Wędruję już gdzie indziej i jestem tym bardzo podekscytowany. Ten czas przeznaczę na swój rozwój i chociażby przepiękne (mam nadzieję!) kompozycje dla mnie, jak i dla innych artystów  zapowiedział.

Na razie jednak artysta ponownie zaprosił do wzięcia udziału w ostatnich dwóch obozach i potraktowania ich, jak wyjątkową okazję.

Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski na wizji wspominał przykre wydarzenia z dzieciństwa
  2. Olek Sikora powalony na ziemię w „Pytaniu na śniadanie”. Ida Nowakowska nie wiedziała, co robić
  3. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl