DDTVN żegna tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Ekipa, z którą pracowała jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak i on postanowiła również zabrać głos w tej sprawie i pożegnać swojego kolegę z pracy. Wspominają producenta w mocno wzruszających słowach. Był niezwykle oddany żonie, mamie, siostrze, tacie – takiego widzieli Piotra koledzy z pracy. 

Bliscy Piotra Woźniak-Staraka od dnia, kiedy została podana informacja o jego śmierci masowo dzielą się wpisami i wspomnieniami z nim związanymi. Oficjalne pożegnanie zamieszczone zostało również w ostatnim odcinku DDTVN. Producent był od wielu lat związany ze stacją. 

Jak zmarł Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak tragicznie zmarł 18.08 br. na jeziorze Kisajno. Producent wypadł z rozpędzonej motorówki. Przez 5 dni poszukiwano go z nadzieją, że jednak udało mu się dopłynąć do brzegu. 

Producent płynął motorówką w nocy, a towarzyszyła mu 27-letnia kobieta. Jej udało się dopłynąć do brzegu bez większych obrażeń. Po prawie 5 dniach poszukiwań znaleziono ciało biznesmena. 

W czwartek 29.08 br. zostanie odprawiona msza żałobna w Konstancinie-Jeziornie, a prochy Piotra Woźniaka-Staraka pochowane zostaną w Fuledzie – miejscu, gdzie czuł się najlepiej. 

Piotr Woźniak-Starak pożegnany przez DDTVN 

Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Producent był znany i lubiany w show-biznesie, dlatego wiele gwiazd publicznie żegna się ze zmarłym przyjacielem. Na swoich Instagramach wpisy zamieścili min.: Borys Szyc, Ilona Ostrowska, Natalia Klimas, czy Kaja Śródka. Przyjaciele z TVNu również postanowili pożegnać Piotra oficjalnie. 

Był osobą niesamowicie rodzinną. Gdy wpadał na spotkania i był jakiś problem, zawsze mówił: „ja to ogarnę”. Był niezwykle oddany żonie, mamie, siostrze, tacie – mówiła Katarzyna Kolenda-Zaleska prezes Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Wzruszającymi wspomnieniami podzielili się Katarzyna Kolenda-Zalewska, Piotr Adamczyk, Łukasz Palkowski i Piotr Sobociński.

– W DDTVN wspominamy Człowieka, który dla wielu był inspiracją, wzorem, ale także po prostu przyjacielem. – możemy przeczytać na stronie programu. 

Dzisiaj również w wielu dniach milczenia głos zabrała Agnieszka Woźniak- Starak, żona tragicznie zmarłego producenta. Pożegnała swojego męża słowami:

Jesteś miłością mojego życia– napisała w nekrologu zamieszczonym w Gazecie Wyborczej. 

Para przedwczoraj obchodziłaby trzecią rocznicę ślubu. 

Zobacz zdjęcia:

ddtvn
instagram.com/kasiakolendazaleska

Katarzyna Kolena-Zalewska podpisała zdjęcie na Instagramie: „Powrót z wakacji bywa trudny, ale tym razem był najtrudniejszy. Smutny. Odszedł bliski człowiek.” Pożegnała też biznesmena w DDTVN. 

Intercyza
instagram.com@aga_wozniak_starak

Para dwa dni temu miała obchodzić trzecią rocznice ślubu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Anna Kalczyńska wzruszająco o Piotrze Woźniak-Staraku. Opowiedziała niesamowitą historię
  3. Pamiętacie serial „Zatoka serc”? Aktorzy tej kultowej produkcji ginęli w tajemniczych okolicznościach
  4. Znamy pierwszych uczestników „Ameryka Express”! Kto weźmie udział w wyścigu?
  5. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  6. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
Poprzedni artykułKochanek po wspólnie spędzonej nocy zostawił jej bolesną wiadomość. Skomentował jej wagę
Następny artykułNajdroższy kot świata kosztował 150 tysięcy złotych. Little Nicky został sklonowany
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.