Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie blondynkę z „Detektywów”? Jej przeszłość skrywa niejedną tajemnicę
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 14.02.2021 13:55

Pamiętacie blondynkę z „Detektywów”? Jej przeszłość skrywa niejedną tajemnicę

detektywi
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

„Detektywi” byli serialem paradokumentalnym, w którym aktorzy wcielali się w detektywów rozwiązujących różne sprawy kryminalne. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w serii była Karolina Lutczyn-Friedek.

Niedługo po zakończeniu emisji programu, słuch po niej zaginął. Okazało się, że sprawa była poważniejsza, niż można było przypuszczać.

Piękna blondynka Karolina Lutczyn-Friedek dała się poznać polskiej publiczności w produkcji TVN zatytułowanej „Detektywi”. Właśnie tam aktorka i córka rysownika Edwarda Lutczyna wcielała się w rolę asystentki detektywów. Jeszcze wtedy nie mieliśmy pojęcia, jaką tajemnicę skrywa jej przeszłość.

„Detektywi”: gwiazda serii ujawniła mroczną przeszłość

Na planie serialu „Detektywi”, Karolina Lutczyn, aktorka i córka słynnego rysownika, poznała swojego przyszłego męża, Macieja Friedka. Para wzięła ślub 12 lat temu, a teraz wspólnie wychowuje córkę, która niedługo skończy 7 lat.

Choć aktorka zniknęła z ekranu, zaczęła niedawno spełniać się w roli reżyserki – ostatnio zaliczyła swój debiut, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zobacz zdjęcie:

detektywi

Karolina Lutczyn od czasów licealnych była uzależniona od narkotyków.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: [party.pl]

Tagi: Detektywi