Jarek Mergner to bez wątpienia jeden z najsympatyczniejszych uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Widzowie wręcz go pokochali. Do tego stopnia, że ktoś zdecydował się nawet na wysłanie mu paczki pełnej prezentów. Co było w środku?

Jarek uwiecznił otwieranie przesyłki na filmie, który wrzucił na swój kanał w serwisie YouTube. Mężczyzna niemalże każdego dnia publikuje krótkie nagrania dotyczące jego życia codziennego.

„Chłopaki do wzięcia”: Co Jarek dostał od fana?

Na początku nagrania Jarek chciał pokazać, jak duża jest paczka, którą dostał. Ta wręcz nie mieściła się w kadrze, więc musiała być naprawdę spora. Po mężczyźnie było widać, że jest szczerze zaskoczony, a jednocześnie bardzo szczęśliwy ze względu na niespodziewany prezent.

Co dokładnie dostał? Pierwszą rzeczą, jaka wpadła mu w ręce, był stalowy, strażacki hełm. Jarek założył go sobie na głowę, a po przymierzeniu zanurkował do paczki, by szukać kolejnych fantów. Chwilę później wyjął kubek, z którego również był zadowolony. Mało tego, fan sprezentował mu także 2 powerbanki. W pierwszej chwili Jarek miał problem, by zorientować się, czym dokładnie są te podarki, ale gdy już doczytał na etykiecie, bardzo się ucieszył. Na koniec wyjął z paczki zegarek w kolorze złotym. Ten również zrobił na nim spore wrażenie.

– Bardzo mi się to podoba. Jestem teraz szczęśliwy — skwitował na koniec odcinka Jarek.

„Chłopaki do wzięcia”: Jarek rozwija swój kanał na platformie YouTube

Na początku swojej działalności w sieci Jarek nagrywał dosłownie o wszystkim tym, co po prostu wydawało mu się warte uwagi. Patrząc jednak na jego aktywność w ostatnich tygodniach, można jednak odnieść wrażenie, że nieco sprecyzował treści, które chce prezentować. Ci, którzy oglądali go wcześniej, mogliby nie spodziewać się, że obrał taką niszę.

Wiele wskazuje bowiem na to, że bohater programu „Chłopaki do wzięcia” chce przede wszystkim skupić się na filmikach gastronomicznych. W ostatni czasie bardzo często nagrywa w kuchni to, co akurat gotuje. Pokazywał swoim widzom, jak przyrządza boczek, kurczaka, kiełbasę czy jajecznicę.

Zobacz zdjęcia:

 

Jarek
youtube.com/JarekMergnerchlopakidowziecia
Jarek
youtube.com/JarekMergnerchlopakidowziecia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Chłopaki do wzięcia”. Karina również odnalazła miłość. Pokazała ukochanego. Podobny do Jarusia?
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl