Lelum.pl

fot. Paulina Smaszcz na „Prezentacja najnowszej kolekcji Caprice”, 2020/09/10, KAPiF/Maciej Kurzajewski na „Pytanie na Śniadanie”, 2022/11/19, KAPiF

Do domu Kurzajewskiego wtargnęła Paulina Smaszcz. Maciej zawiadomił policję

29 Listopada 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Konflikt pomiędzy Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim trwa w najlepsze. Ostatnie poczynania byłej żony zmusiły dziennikarza do podjęcia poważnych kroków. Sprawą zajmuje się policja.

Konflikt pomiędzy Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim trwa w najlepsze. Ostatnie poczynania byłej żony zmusiły dziennikarza do podjęcia poważnych kroków. Sprawą zajmuje się policja.

Kilka tygodni temu internauci śledzili podróż byłej prezenterki TVP do domu prowadzącego „Pytanie na śniadanie”. Na miejscu spotkała się z byłą teściową, a konsekwencje rozmowy miały być na tyle poważne, że dziennikarz postanowił zgłosić sprawę na policję.

Paulina Smaszcz przed postępowaniem policyjnym

Wokół sławnej wizyty zrobiło się niemałe zamieszanie. Przede wszystkim pod lupę zostało wzięte samopoczucie 74-letniej matki Macieja, która rozmawiała z jego byłą żoną. Seniorka zmagająca się z cukrzycą miała źle przeżyć krótkie spotkanie.

Nagłe pogorszenie się zdrowia kobiety przekonało prezentera TVP do wyciągnięcia konsekwencji. Po rodzinnych konsultacjach przekazał sprawę na policję. Według dziennikarzy portalu Jastrząb Post pierwsze kroki zostały już poczynione.

Policja działa w sprawie Smaszcz. Szykują się pierwsze przesłuchania. Na pierwszy ogień idzie mama Maćka. Cała rodzina uważa, że nikt nie może bez pozwolenia nachodzić starszej, schorowanej kobiety w domu i robić z tego show w internecie — mówiła osoba z bliskiego otoczenia dziennikarza.

Paulina Smaszcz na krótko po pojawieniu się informacji o skierowaniu sprawy do funkcjonariuszy wydała oświadczenie. Zapowiadała walkę z kłamstwami byłego partnera i zarzekała się, że jedynie odwiedzała swój były dom, który jest obecnie domem Macieja. Na łamach „Super Expressu” powiedziała też, że odbyła miłą rozmowę z mamą Kurzajewskiego.

Maciej Kurzajewski robi dobrą minę przed publicznością

Dziennikarz mimo prywatnych zawirowań musi regularnie pokazywać się przed widzami TVP. Dla stacji współtworzy poranne „Pytanie na śniadanie”, a w okresie mundialu w Katarze bierze udział w dodatkowym serwisie informacyjnym.

Prywatne potyczki z Pauliną Smaszcz rozgrywają się przede wszystkim w internecie, gdzie każda ze stron narażona jest na nieprzychylność obserwatorów. Maciej Kurzajewski w czasie medialnej afery najbardziej dba o to by jego obecna partnerka, Kasia Cichopek nie musiała zamartwiać się poczynaniami byłej żony.

Maciej podchodzi do tej sprawy ze spokojem, rozwagą i konsekwencją, jednocześnie wspierając Kasię. Bardzo martwi się, by te ostatnie działania nie wpłynęły na jej poczucie bezpieczeństwa. Jest mu bardzo przykro z powodu ataków byłej żony — wyznał informator portalu.

Paulina Smaszcz
Maciej Kurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Źródło: Jastrzabpost

Tagi:

Weronika Chmielewska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie żyje aktor znany z "Klanu" czy "Ojca Mateusza", właśnie dramatyczne wieści obiegają Polskę

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Niezwykły hołd dla Marii Czubaszek. Zaskakujące sceny przy grobie, skomentował je sam ksiądz

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Beata Tyszkiewicz ma lichą emeryturę. Córka wyjawiła, że pogarsza się też jej zdrowie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Gwiazdor disco polo uderzył w Ralpha Kaminskiego. Zaroiło się od przykrych komentarzy Polaków

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Ojcem będzie Jan Dąbrowski "ależ będzie gromada"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dziś jest słynną na całą Polskę piosenkarką. Tak gwiazda wyglądała w dzieciństwie

Czytaj więcej >