Doda dosłownie rozpaliła swoich fanów do czerwoności. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się zmysłowe fotografie z wakacji, na które niedawno się wybrała. Wokalista kusi kształtną sylwetką, jednak we wpisie zawarła również pewien przekaz. Zgadzacie się z nią?

Ponad tydzień temu Doda poinformowała, że wybiera się na wakacje. Nie zdradziła jednak dokąd się udaje, ani kto będzie towarzyszył jej w podróży. Zapowiedziała wtedy również, że przez tydzień ma zamiar nie korzystać z telefonu. Jak powiedziała, tak zrobiła i po 7 dniach mogliśmy podziwiać jej boskie ciało na plaży.

Doda pozuje w skąpym bikini

Wokalistka jakiś czas temu zapowiedziała, że zawiesza swoją działalność muzyczną, jednak nie ma zamiaru przestać korzystać z mediów społecznościowych. Piosenkarka często dodaje fotografie, które odkrywają wiele z jej walorów.

Artystka ma już prawie 37 lat na karku, a figury może pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Doda nie ukrywa, że obecna forma kosztowała ją wiele pracy i wysiłku, ale zdecydowanie się opłaciło.

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. Dla niektórych to świecenie tyłkiem, dla mnie dowód, że wiek można mieć dosłownie w d… – napisała w opisie do fotografii, na których pozuje na palmie na tle lazurowego morza.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Artystka nadal nie zdradziła, gdzie przebywa, a w lokalizacji miejsca na Instagramie napisała: „No age limit”, co można tłumaczyć jako: „Wiek to nie limit”. Sama zainteresowana jest tego żywym dowodem.

Doda w bikini. Fani zachwyceni

Fani wokalistki nie mogli przejść obojętnie obok takich widoków. Przytłaczająca większość internautów zostawiła po sobie komentarze pełne zachwytów nad figurą liderki zespołu Virgin.

Niektóre kobiety pisały, że Doda jest ich motywacją do zmiany trybu życia i podjęcia ćwiczeń. Patrząc na poniższe zdjęcia trudno im się dziwić, z pewnością wiele osób płci pięknej marzy o podobnym ciele.

Każdy sposób na to, aby zachęcić ludzi do zmiany życia jest dobry, nawet jeśli dla niektórych będzie to „świecenie tyłkiem”. Trzeba przyznać, że wpis Dody ma również drugie dno, które najwyraźniej dostrzegli jej obserwujący na Instagramie.

– Patrząc na twoje przepiękne ciało, mam chęć zawalczyć o swoje i jutro wracam z pracy i zaczynam z treningami! Jesteś moją motywacją.

– Jest Pani jedną z tych kobiet, na którą się patrzy i myśli „muszę poćwiczyć”. Cudowny tyłek może świecić. Jestem hetero 100% jednak jestem wrażliwa na kobiece piękno. Seksi kobieta = inspiracja.

Kochana każdy mając taką sylwetkę chciałby ją pokazywać. Dla nas Twoja figura jest motywacją i inspiracją – pisali pod zdjęciem.

A wy jak oceniacie?

Zobacz zdjęcia:

Doda
fot. instagram.com/dodaqueen

Doda rozgrzewa fanów do czerwoności.

Doda
fot. instagram.com/dodaqueen

Wokalistka pokazała naprawdę wiele.

Doda
fot. instagram.com/dodaqueen

Piosenkarka wspominała, że piękną sylwetkę osiągnęła dzięki ciężkiej pracy.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl