Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda pokazała się bez makijażu. Fani gwiazdy są zachwyceni, zdjęcia mówią wszystko
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 28.01.2019 18:07

Doda pokazała się bez makijażu. Fani gwiazdy są zachwyceni, zdjęcia mówią wszystko

doda
fot. instagram.com/ @dodaqueen

Doda bez makijażu zrobiła w mediach furrorę! Artystka zerwała z dotychczasowym wizerunkiem i postawiła na naturalność. W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać jej spektakularną przemianę. Niedawno Doda pojawiła się na okładce jednego z kolorowych magazynów w wersji sauté. Fani gwiazdy są zachwyceni, a te zdjęcia mówią wszystko!

Artystka jest obecna w show-biznesie od dwudziestu lat. Swoją silną pozycję w branży muzycznej zawdzięcza ciężkiej pracy, determinacji, a także charyzmatycznej osobowości i wyjątkowej urodzie. Przez lata Doda kojarzyła nam się z wyrazistym, mocnym wizerunkiem, z którego ostatnio zrezygnowała. Doda bez makijażu wygląda obłędnie!

Jak wygląda Doda bez makijażu?

Doda po raz pierwszy w swojej wieloletniej karierze zdecydowała się na sesję bez wykonania pełnego makijażu i wymodelowanej fryzury. Fani byli pozytywnie zaskoczeni jej przemianą i gratulowali jej pięknej sesji zdjęciowej. Efekty sesji możemy oglądać w najnowszym wydaniu Gali. Na łamach prasy poinformowała, że na co dzień stawia na naturalność, a mocny makijaż zostawia na specjalne okazje. Ponadto artystka zrezygnowała z platynowego koloru włosów na rzecz naturalnego. Pozbyła się również implantów piersi. Efekty przemiany są naprawdę zaskakujące, gwiazda wygląda o kilka lat młodziej! 🙂

Naturalność przede wszystkim

Warto mieć świadomość, że za wizerunkiem gwiazd stoi sztab profesjonalistów, a nasi idole nie wyglądają codziennie tak jak na koncertach czy premierach filmowych. Doda stała się inspiracją dla wielu młodych dziewczyn, które przestaną zakrywać swoje prawdziwe piękno pod kilogramami ciężkiego makijażu. Pamiętajmy o tym, że warto być przede wszystkim sobą. Powinniśmy akceptować siebie zarówno bez makijażu, z nieuczesanymi głosami, siedząc w piżamie, jak i w balowej sukni od projektanta i makijażem od najlepszej kosmetyczki. Wszystko jest dla ludzi, jednak zachowajmy równowagę! Uczmy się tego od Dody! 🙂

Artystka na swoim Instagramie wystosowała apel do fanów:

– Mam nadzieję, że przetrę szlaki u nas????nie bójmy się pokazania siebie bez maski – napisała na swoim Instagramie.

Jak wiadomo, mocny makijaż obciąża cerę, a ponadto dodaje lat. Doda w wersji sauté wygląda pięknie, młodo i naturalnie. Bardzo podoba nam się jej zmiana wizerunku! 🙂 Życie sceniczne rządzi się swoimi prawami, a mocny makijaż i fantazyjne fryzury są na porządku dziennym, jednak na co dzień piosenkarka woli delikatniejszy image. Cieszymy się, że osoby z show-biznesu coraz chętnie pokazują się w naturalnej wersji, bo przecież nie od dziś wiadomo, że na do dzień nie wyglądają tak, jak na wydarzeniach medialnych.

ZOBACZ DODĘ BEZ MAKIJAŻU:

doda bez makijażu

Tak wygląda najnowsza okładka magazynu Gala z Doda na okładce.

doda bez makijażu

Doda bez makijażu prezentuje się zjawiskowo!

doda bez makijażu

Jak wam się podoba nowy wizerunek Dody?

doda bez makijażu

Artystka postanowiła zrezygnować z kontrowersyjnego wizerunku.

doda bez makijażu

Wolicie Dodę w makijażu czy bez? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kasia Tusk urodziła?! Gratulacje spływają do świeżo upieczonych rodziców
  2. Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych. Dlaczego jest ważny?
  3. Jak oduczyć psa leżenia w łóżku? Praktyczne porady
  4. Aktorka Przyjaciółek nigdy nie pokazała twarzy syna. Ma bardzo ważny powód

źródło: gala.pl