Doda nigdy nie stroniła od eksponowania swoich fizycznych atutów. Z wiekiem nawet bardziej zaczęła dbać o swoją sylwetkę, dlatego chętnie pokazuje ją na kolejnych fotografiach publikowanych w mediach społecznościowych.

Wokalistka zawsze miała wielbicieli i tych oczywiście nie brakuje również teraz, ale coraz częściej pod jej fotkami zaczynają pojawiać się również krytyczne komentarze. Jej sylwetka nie podoba się już wszystkim fanom.

Czy Doda jest zbyt chuda?

Na wspomnianej wyżej fotografii wokalistka wyjątkowo się wyprężyła, przez co jej brzuch wyszedł na bardzo płaski. Już wcześniej piosenkarce zarzucano, że ta jest zbyt szczupła. Podobne komentarze pojawiły się również pod ostatnim zdjęciem.

– Dla mnie już za sucho — stwierdza jedna z fanek.

Jesteś trochę za chuda dodaje inna obserwująca.

Warto jednak zaznaczyć, że w sekcji komentarzy wciąż przeważają te pochlebne odpowiedzi. Mnóstwo osób nie uważa, że artystka jest zbyt chuda. Wręcz przeciwnie, wiele osób zachwyca się jej brzuchem, a kilka pań zdradziło, że chętnie by się na taki zamieniły.

Jaki brzuch! Obłęd komplementuje inna fanka.

– Oddaj mi swój brzuch — doprasza się ironicznie inna internautka.

Czy Doda jest chora?

Przy okazji wcześniej publikowanych fotek, na których Doda pokazywała swoje szczupłe ciało w pełnej okazałości, niektórzy zaczęli dopytywać się, czy wokalistka nie jest czasem chora. Twierdzono, że to stan zdrowia może być powodem takiej sylwetki, a nie dieta i ćwiczenia. Artystka na jeden z takich komentarzy odpowiedziała z humorem, używając do tego cytatu ze swojej piosenki. Wydaje się więc, że wszystko u niej w porządku.

Jestem chora na wrzaski, chora na słowaironizowała piosenkarka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda podczas sesji założyła body i wsiadła na konia. „Petarda”
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Źródło: Onet

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl